Raksta attēls

LNSS čempionāts golbolā

2019.gada 2.decembris \\ Golbols

30. novembrī Rīga norisinājās LNSS čempionāts golbolā. Turnīrā piedalījās trīs komandas – divas komandas no Strazdumuižas internātskolas, kuras saucās attiecīgi Skola1 un Skola2 un komanda Strazdumuiža.

Komandas savā starpā izspēlēja divus apļus. Pārliecinoši labākā šī turnīra komanda bija Skola1, kuras sastāvā spēlēja Kaspars Biezais, Deniss Ovsjaņņikovs un Vladislavs Kurākins. Viņi uzvarēja visās spēlēs, pieta trijās spēlēs uzvara tika gūta pirms pamatlaika beigām, sasniedzot desmit punktu pārsvaru.

Par otro vietu sīvi cīnījās abas pārējās komandas. Uz spēku vienlīdzību norādīja tas, ka katrā no abām spēlēm bija cits uzvarētājs, pietam otrajā spēlē uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams papildlaiks. Tomēr ar labāku iemesto un ielaisto vārtu starpību savstarpējās spēlēs, otro vietu izcīnīja komanda Skola2, kuras sastāvā spēlēja Artūrs Korjaks, Kristofers Putniņš un Edgars Fomičevs. Trešie, attiecīgi, palika Strazdumiža ar spēlētājiem – Aldis Kalniņš, Andris Kalniņš, Mārtiņš Čampa un Konstantīns Mešalkins.

Labākais vārtu guvējs turnīrā bija Deniss Ovsjaņņikovs.

Rezultāti

Bildes

Autors: Artūrs Kalniņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.