Raksta attēls

LNSS čempionāts tandēmu riteņbraukšanā

2016.gada 14.septembris \\ Para riteņbraukšana

Piektdien, 9. septembrī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinājās ikgadējais Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionāts tandēmu riteņbraukšanā. Sacensībās dalībnieki tika sadalīti trīs kategorijās – vīrieši, sievietes, jauktās komandas. Čempionātam kopumā bija pieteikušās 18 ekipāžas, un lielākā konkurence, kā jau ierasts, bija vīriešu komandu konkurencē, kurā startēja 11 komandas.

Šogad sacensības pārsteidza ar saspringto cīņu par uzvaru vīriešu konkurencē, kurā pirmajā braucienā visu distanci kopā turējās trīs ekipāžas, un uzvarētājs tika noskaidrots tikai finiša taisnē. Kā arī bija ne tik patīkami pārsteigumi. Četras ekipāžas trasē nomaldījās un izvēlējās nepareizu ceļu. Par ko tika diskvalificētas, jo izvēlētais ceļš bija krietni īsāks par paredzēto distanci. Kā arī, viena komanda piedzīvoja sāpīgu kritienu. Pievīla tehnika…

Beigu rezultāti pēc visiem piedzīvojumiem bija sekojoši:

Sieviešu klasē uzvarēja Madara Beikmane ar stūrmani Vinetu Priedi (Skola), kas bija arī vienīgā startējošā ekipāža šajā kategorijā.

Jauktajās komandās uzvaru izcīnīja Pāvels Kazakēvičs ar pilotu Tatjanu Grigorjevu (Elpa), aiz sevis atstājot Samantu Paegli ar pilotu Artūru Būdu (Skola). Pārējās komandas šajā klasē tika diskvalificētas.

Vīriešu kategorijā uzvarētāju no otrās vietas ieguvēja atdalīja vien 2 sekundes desmitdaļas (0,2 sec). Spraigā cīņā finiša taisnē par rata tiesu stiprāki tomēr izrādījās Andrejs Kirins ar pilotu Artūru Kalniņu (Elpa), apsteidzot Edgaru Kļaviņu ar pilotu Edgaru Indrānu (RNSB). Trešo vietu izcīnīja Jevgeņijs Saharovs ar pilotu Jevgēniju Ivanovu, kuri līdz pašai finiša taisnei turējās kopā līderiem un saglabāja iespēju uzvarēt.

Sagaidām, ka turpmākos gadus konkurence pieaugs arī pārējās kategorijās un, ka mums gaida arvien vairāk spraigu cīņu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.