LNSS Šovdauna čempionāta 3. (Liepājas) posms

2016.gada 21.jūnijs \\ Šoudauns

Uz trešo atlases posmu Liepājā kopumā ieradās 20 spēlētāji. Divās dienās tika izspēlētas vairāk kā 80 spēles un tika noskaidroti godalgoto un pārējo vietu ieguvēji. Jāsaka, ka šoreiz iztika bez lieliem pārsteigumiem gala rezultātos, taču netrūka daudz saspringtu un interesantu spēļu.

Kopumā var izcelt vairākas lietas. Pēc neveiksmīgā snieguma Alūksnē savās mājās jau krietni saturīgāku sniegumu parādīja Raimonds Briežkalns – aizcīnoties līdz 5. vietai. Toties pilnīgi pretēji klājās iepriekšējā posma uzvarētājam Imantam Elstiņam, kuram šoreiz tikai 8. vieta.

Runājot par godalgoto vietu ieguvējiem tā nu sanāca, ka pirmoreiz šosezon uz goda pjedestāla kāpa visi trīs Baltijas līgas dalībnieki no Latvijas. Juris Strazdiņš itin droši spēlē par trešo vietu pārspējot labi spēlējošo Viktoru Grigorjevu. Tikmēr lielais fināls šoreiz tika izspēlēts starp abiem mūsu līderiem Lieni Fībigu un Ziedoni Mazūru. Spēle bija ļoti saspringta un līdzīga. Liene uzvarēja pirmo setu, tomēr Ziedonim izdevās lauzt spēles gaitu un uzvarēt nākamos trīs setus un grūtā spēle svinēt uzvaru.

Visi finālisti tiks noskaidroti pēdējā atlases posmā, kurš norisnāsies Daugavpilī septembrī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.