LNSS šovdauna čempionāta otrais posms norisinājies

2016.gada 20.aprīlis \\ Šoudauns

LNSS šovdauna čempionāta otrais posms norisinājās Alūksnē 16.-17. aprīlī. Šis posms bija zīmīgs ar vairākiem jaunievedumiem. Pirmo reizi turnīrs tika izspēlēts uz 3 spēļu galdiem. Jauno tiesnešu apmācības programmas ietvaros, spēļu tiesāšanā tika iesaistīti arī jaunie tiesneši, kuri pildīja tiesneša asistenta funkcijas.

Kopumā sacensībās aizritēja ļoti saspringtā un neparedzamā gaisotnē. Intriga valdīja gandrīz katrā spēlē. Daži spēlētāji izcīnīja negaidītas uzvaras, daži nespēja parādīt visu uz ko ir spējīgi. Kā jau ierasts, visi spēlētāji spēlēja līdz vietas noskaidrošanai. Sīkāk visus turnīra pavērsienus varat apskatīt LNSS mājas lāpā, sadaļā sacensības/rezultāti.

Lai kopumā turnīrs norisinājās ļoti neprognozējami, spēlēs par godalgotām vietām uzvarētājs tika noskaidrots pārliecinoši. Trešo vietu čempionātā izcīnīja Ziedonis Mazūrs, kura pretinieks Viktors Grigorjevs atteicās no spēlēšanas. Finālā nedaudz negaidīti iekļuva Imants Elstiņš, kurš pusfinālā ar rezultātu 2:1 uzvarēja pagājušā gada čempionu Ziedoni Mazūru. Otrais finālists bija 1. posma uzvarētājs – Liene Fībiga. Lai gan Liene bija favorīta lomā, atkal jau negaidīti, uzvarēja Imants, pietam trijos setos, atšķirībā no iepriekšējiem posmiem, kuros uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami visi pieci seti.

Kopumā jāsecina, ka turnīrs norisinājās veiksmīgi. Spēlēšana uz trim galdiem ļāva samazināt sacensībām nepieciešamo laiku. Savukārt tiesneša asistenti palīdzēja precīzāk notiesāt spēles. Nākamais LNSS šovdauna čempionāta posms norisināsies 18.-19. jūnijā Liepājā. Uz tikšanos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.