Raksta attēls

LNSS sportiskā sezona noslēdzas Rīgas sporta manēžā

2023.gada 4.decembris \\ Para vieglatlētika

2. decembrī Rīgas sporta manēžā LNSS 30. sezona noslēdzās ar ziemas vieglatlētikas sacensībām disciplīnās (60m, 200m, 800m, tāllēkšanā un lodes grūšanā).

Pilnu komplektu zeltu šoreiz nespēja paņemt neviens, taču pie 3 zeltiem tika Ligita Zvirbule (60m, 200m un tāllēkšana) un Viktors Sergejevs (60m, tāllēkšana un lode). 2 zelti Vilim Donam Blumbergam ( 60m un 800m), Milēnai Vanagai (tāllums un 800m), Kortnia Erika Skuja (60m un 200m). Tāpat ar vienu zeltu mājup devās Nikolajs Oispovs(tāllums), Gints Blumbergs(lode), Uģis Skuja(200m), Karina Pučkova(lode) un Liene Blumberga(lode).

Latvijas Neredzīgo sporta savienība saka paldies Rīgas sporta manēžai par viesmīlīgo sadarbību un Latvijas Paralimpiskajai komitejai par finansiālo atbalstu. Paldies arī Genādijam Ļebedevam par tiesnešu piesaisti sacensībām. Paldies arī visiem paŗējiem dalībniekiem par startu šajās sacensībās.

Sportiski sezona līdz ar to ir noslēgusies. Tagad atliek apkopot gada kopvērtējuma rezultātus un 16. Decembrī kārtīgi nosvinēt LNSS 30. sezonas jubileju.

Avots: https://lnsssports.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.