Raksta attēls

LPK aicina pieteikties par brīvprātīgajiem Tokijas Paralimpiskajās spēlēs un Tokijas Olimpiskajās spēlēs

2018.gada 18.oktobris \\

Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) aicina iesaistīties vienā no nozīmīgākā sporta notikuma tapšanā, kļūstot par brīvprātīgo Tokijas Olimpiskajās un Paralimpiskajās spēlēs, kas norisināsies 2020. gada jūlijā un augustā.

Lai pieteiktos un kļūtu par brīvprātīgo Tokijas Paralimpiskajās spēlēs, jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama šeit – https://tokyo2020.org/en/special/volunteer/ . Anketā jānorāda sava ieinteresētība iesaistīties spēļu tapšanā, iepriekšēja pieredze brīvprātīgā darba veikšanā, kā arī pieejamība konkrētos datumos. Tās aizpildīšana aizņems apmēram 30 minūtes.

Kļūt par brīvprātīgo iespējams kādā konkrētā jomā, piemēram, kļūstot par atbalsta personālu mediju centrā, IT jomā, sacensību organizatoriskajā pusē, kā arī kļūstot par personīgo asistentu kādai no dalībvalstīm. Brīvprātīgais pats var noteikt laika posmu, kurā vēlas darboties – piemēram, izvēloties tikai Olimpisko spēļu priodu, tikai Paralimpisko spēļu periodu vai abus.

“Tā ir unikāla iespēja ne tikai līdzdarboties unikāla pasākuma tapšanā, bet iepazīt tūkstošiem jaunu cilvēku, apgūt jaunas prasmes un attīstīt sevi, gūt pārliecību par līderības spējām un pieredzēt vēl nebijušas emocijas,” saka Zane Skujiņa, Latvijas Paralimpiskās komitejas nacionālās delegācijas vadītāja. Viņa ir pārliecināta, ka brīvprātīgās aktivitātes ir kā ēdiens dvēselei, turklāt to darīt tik nozīmīgā pasākumā kā Olimpiskās un Paralimpiskās spēles, ir liels gods.

Tokijas Olimpisko un Tokijas Paralimpisko spēļu organizatori nodrošina brīvprātīgos ar speciāli dizainētām pasākuma formām, ēdienu brīvprātīgā darba veikšanas dienā, transporta izdevumus no dzīvesvietas līdz brīvprātīgā darba veikšanas vietai 1000 jēnu apmērā, apdrošināšanu, kā arī bonusus par veiksmīgi īstenotu brīvprātīgo darbu un papildu veiktajām aktivitātēm.

Informāciju par papildu noteikumiem, informāciju uz biežāk uzdotajiem jautājumiem un citu svarīgu informāciju var atrast šeit: https://tokyo2020.org/en/special/volunteer/faq/

Tokijas Olimpiskās spēles norisināsies no 24. jūlija līdz 9. augustam, savukārt Tokijas Paralimpiskās spēles norisināsies no 25. augusta līdz 6. septembrim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.