Raksta attēls

LTS ģenerālsekretārs: Ratiņteniss ir liels segments, kas līdz šim nav bijis pietiekami novērtēts

2023.gada 2.marts \\ Ratiņteniss

Ratiņteniss ir viena no tām Latvijas Tenisa savienības (LTS) atbildības nozarēm, kas līdz šim nav bijusi pietiekami novērtēta, sarunā ar aģentūru LETA teica LTS ģenerālsekretārs Jānis Mellups.

Mellups, kurš kopš decembra ir arī LTS Ratiņtenisa komisijas vadītājs, atzīst, ka federācijas finansējums šim novirzienam iepriekš bijis minimāls.

“No savas puses centīšos veidot budžetu, lai sportisti varētu piedalīties turnīros. Manās interesēs ir, lai veidotos arī jaunā sportistu paaudze, kas būtu gatava pārstāvēt Latviju arī junioru vecuma sacensībās,” stāstīja Mellups.

Šobrīd gan esot grūti noteikt, cik liels finansējuma pieaugums ir iespējams, taču Mellups cer, ka savu spēju robežās izdosies attīstībā spert soli uz priekšu.

“Negribu saukt ciparus, bet tas ir liels segments, kas līdz šim nav bijis pietiekami novērtēts. Viens no pirmajiem uzdevumiem, ko vēlos mainīt, ir, lai arī šiem sportistiem būtu iespēja spēlēt un pārstāvēt valsti,” uzsvēra Mellups.

Bez viņa ratiņtenisa komisijā ir arī ratiņtenisiste Žanete Vasaraudze-Gailīte, izlases sportistu trenere Terēza Stenclava, bērnu un jauniešu parasporta apvienības prezidente Natālija Novikova un LTS attīstības direktore Irina Kuzmina-Rimša. LTS sadarbojoties arī ar Latvijas Paralimpisko komiteju (LPK).

Ratiņtenisistiem mēneša beigās Antaljā, Turcijā, paredzētas pasaules komandu čempionāta Eiropas zonas kvalifikācijas sacensības.

Avots: LETA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.