Raksta attēls

Maratonistam Jurim Kalniņam jauni sporta rati

2016.gada 12.aprīlis \\ Para riteņbraukšana

Ratiņmaratonists Juris Kalniņš šogad 6. aprīlī, tika pie ilgi gaidīta pārsteiguma, jauniem maratona ratiem.

Jaunais sporta ratiņkrēsls tika iegādāts pateicoties ZIEDOTĀJIEM, kuri ziedojuši naudu – Latvijas Paralimpiskās komitejas un bankas Citadele sadarbības ziedojumu akcijas „Viņi var. Es arī varu.” ietvaros https://www.lpkomiteja.lv/tuesituvari/ .

Juris Kalniņš: „ Paldies visiem atbalstītājiem ar kuru palīdzību tiku pie jauniem maratona ratiem. Maratonu braukšana ir tehnisks sporta veids, kur daļa no rezultāta ir atkarīga no paša sportista snieguma un otra daļa no sporta ratiem. Lai pārstāvētu Latviju starptautiskajā līmenī ir ļoti svarīgi startēt ar konkurētspējīgu inventāru. „

Šobrīd Jurim ir sagatavošanās posms Londonas maratonam 24. aprīlī, kur būs pirmais nozīmīgais starts ar jaunajiem ratiem.
Jurim Kalniņam vēl ir iespēja kvalificēties Riodežaneiro Vasaras paralimpisko spēļu maratonam, kas nozīmē, ka 24.aprīlī Londonas maratona 42 km distance ir jāpārspēj savs personīgais rekords un distance jāveic 1h 30m.

*Vēlamies informēt, ka banka Citadele sadarbībā ar LPK ir uzsākusi atbalsta kampaņu “Viņi var. Vai varam mēs?”. Lai sagatavotos 2016. gada Vasaras Paralimpiskajās spēlēm Riodežaneiro, paralimpiešiem pietrūkst 40 000 eiro. Tādēļ kampaņas mērķis ir aicināt ziedot un palīdzēt paralimpiešiem tikt uz Riodežaneiro! Kā zināms, Citadele 2012. gadā uzsāka līdz šim lielāko atbalsta programmu Latvijas paralimpiešiem – kustību “Tu esi. Tu vari.”, lai veicinātu paralimpiskā sporta attīstību Latvijā, tam piesaistītu arvien jaunus sportistus un mainītu sabiedrības attieksmi pret cilvēkiem ar invaliditāti un viņu iespējām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.