Raksta attēls

Margita Kanopka Latvijas komandu čempionātā šaušanā izcīna bronzu

2024.gada 10.janvāris \\ Para šaušana

Foto: Latvijas Šaušanas federācija

Ar Tukuma vīriešu un Dobeles sieviešu komandu uzvarām aizvadītās nedēļas nogalē noslēdzās Latvijas komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem, ziņo Latvijas Šaušanas federācija (LŠF).

Vīriešu konkurencē zelts sacensībās ar pneimatiskajām pistolēm Tukuma komandai ar Andri Peipiņu, Lauri Strautmani un Emīlu Vasermani sastāvā. Vicečempionu godā Dobeles otrās komandas trio – Kārlis Bleidelis, Ernests Erbs, Rihards Zorge, bet bronza tika Daugavpils pirmajai komandai, kuras sastāvā bija Mihails Ivanovs, Artjoms Jačmenkins un Germans Škutāns.

Sieviešu konkurencē zelta medaļas izcīnīja Dobeles otrā komanda – Kristiāna Agule Agate Rašmane, Anita Krieķe-Jermacāne. Sudrabs Dobeles pirmai komandai – Marika Alksniņa, Sanija Didže, Laura Vdobčenko, bet bronzas godalgas izcīnīja Tukuma vienība – Margita Kanopka, Ilze Linberga, Rūta Leila Spriņģe.

Jaukto pāru sacensībās par zelta medaļu cīnījās Dobeles otrā komanda (Rašmane un Vilciņš) ar Tukuma pirmo duetu – Spriņģi un Strautmani. Finālā ar rezultātu 16-12 uzvarēja dobelnieki. Bronzas medaļas tika Dobeles 7.komandai Ernestam Erbam un Sanijai Didžei, kuri mazajā finālā pārspēja Tukuma 6.komandu Artūru Mārtinsonu un Janu Agiju Linbergu.

Tikmēr sacensībās ar pneimatiskajām šautenēm vīriešu konkurencē Latvijas čempionu godā tika Dienvidkurzemes novada pirmā komanda – Raivis Balodis, Jānis Lasmanis un Rolands Liepiņš. Sudraba godalgas tika Tukuma otrajai komandai – Edvardam Ercmanim, Miķelim Ercmanim un Kristeram Kolužam, bet trešajā vietā sacensības noslēdza Dobeles pirmā komanda – Aleksandrs Bargatins, Guntis Inauskis, Mareks Langenfelds.

Sieviešu konkurencē zelts Dobeles novada komandai – Beātei Šmukstai, Anetei Tukišai, Keitai Urbevicai. Sudrabs Dienvidkurzemes novada otrās komandas sportistēm Martai Bladžinauskai, Lenijai Feldmanei un Sabīnei Ķeķei. Savukārt bronzas medaļas Krāslavas komandai – Karīnai Krilovai, Evijai Radivinskai, Diānai Tarvidai.

Jaukto pāru sacensībās pirmo vieta Dienvidkurzemes novada otrajai komandai – Sabīnei Ķeķei un Rolandam Liepiņam, sudrabs – Dienvidkurzemes novada pirmai komandai – Martai Bladžinauskai un Jānim Lasmanim, bet trešie bija Guntis Inauskis un Keita Urbevica no Dobeles.

Avots: LETA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.