Raksta attēls

Margita Kanopka Pasaules čempionātu parašaušanā Peru noslēdz 19.vietā

2023.gada 26.septembris \\ Para šaušana

Foto: Liene Apine/LPK

26.septembrī noslēdzās Pasaules čempionāts parašaušanā, kas risinājās Peru galvaspilsētā Limā. Augstākā līmeņa sacensībās piedalījās sportisti no 54 valstīm. Latviju pārstāvēja Margita Kanopka, kura stājās uz starta kopā ar divdesmit septiņām citām sportistēm šaušanas disciplīnā P2 – 10m šaušanā ar gaisa pistoli.

Pēc neveiksmīgā starta Eiropas čempionātā, kas pirms mēneša norisinājās Roterdamā, Margitai izdevās salauzt sevi, kopā ar treneri labot kļūdas un uzrādīt daudz augstvērtīgāku rezultātu. Pasaules čempionātā Lima2023 Margita Kanopka starp divdesmit septiņām sportistēm izcīnīja 19.vietu.

Sarunā pēc sacensībām gan Kanopka, gan Eiropas vicečempione lietuviete Raimeda Bučinskīte atzina, ka finālā iekļuvušo sportistu sniegumi ir apbrīnojami labi, rezultāti ir augsti un cīņa bijusi ļoti grūta.

Finālā iekļuva sportistes no Turcijas, Ukrainas, Francijas, Korejas, Uzbekistānas, Ķīnas un Nīderlandes.

Pasaules čempiones titulu ieguva Turcijas sportiste Aisela Ozgana, aiz sevis ar 0.8 punktu starpību atstājot francūzieti Edonu. Trešajā vietā sportiste no Turcijas.

Ceļazīmi uz Paralimpiskajām spēlēm Parīzē 2024.gadā ieguva sportistes no Ukrainas un Uzbekistānas.

Cīņa par kvotām dalībai Paralimpiskajās spēlēs Parīzē vēl turpināsies nākamgad – martā pasaules kausā Indijā un jūnijā Eiropas
čempionātā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.