Raksta attēls

„Mēness aptieka” paralimpiešiem Jaunajā gadā vēl labu veselību un izcilu startu ziemas paralimpiskajās spēlēs Pekinā

2021.gada 20.decembris \\

Latvijas parasportistiem Jaunajā gadā būs nepieciešama laba vispārējā veselība, atjaunoti spēki, lai turpinātu uzvaras ceļu uz augstiem sasniegumiem, un „Mēness aptieka” kā Latvijas Paralimpiskās komitejas lieldraugs un ģenerālsponsors gan pieaugušos paralimpiešus, gan sportojošos bērnus šodien svētkos iepriecina ar laba vēlējumiem un simboliskām dāvanām – sezonai atbilstošiem vitamīnu komplektiem, „Mēness aptieka” dāvanu kartēm.

„Mēs apbrīnojam paralimpiešu cīņas sparu un neatlaidību, regulāri trenējoties, startējot un ar izciliem panākumiem nesot Latvijas vārdu pasaulē! Apbrīnojami bija viņu panākumi, šogad startējot Paralimpiskajās spēlēs Tokijā, kur Latvijas parasportistu vienība kopā ar Latvijas karogu pasaulei nesa arī vēsti par valsti, kurā rūpēm par līdzcilvēkiem ir vērtība un svars. Pandēmijas laiks ir grūts mums visiem, bet mūsu draugiem – parasportistiem jāpārvar vēl vairāk, lai būtu nepieciešamajā fiziskajā un garīgajā formā. Pirms gadu mijas es katram sportistam novēlu labu veselību, izvirzīt esošajos apstākļos sasniedzamus sportiskos mērķus, soli pa solim doties tiem pretī un 2022. gadā startēt ar vislabākajiem rezultātiem! Īpaši visa iecerētā izdošanos vēlam ratiņkērlinga komandai, kas nākamgad Latviju pirmo reizi pārstāvēs ziemas paralimpiskajās spēlēs Pekinā,” tā „Mēness aptiekas” valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene.

“Esam priecīgi, ka jau otro gadu kopā ar mūsu uzticamo partneri “Mēness aptieku” varam īstenot lielas un nozīmīgas lietas, attīstot un popularizējot Latvijas Paralimpisko kustību. Pateicoties atbalstam, esam spējuši piedāvāt pielāgotā un paralimpiskā sporta nodarbības vairāk cilvēkiem, kā līdz šim bijis iespējams pašu spēkiem, īpaši iesaistot sportošanā bērnus un jauniešus ar invaliditāti. Arī Latvijas paralimpiešu medaļas, kas izcīnītas Tokijā, iespējams, būtu vien tāls sapnis, ja nebūtu bijis “Mēness aptiekas” atbalsta sportistu sagatavošanas procesā, kas šoreiz bija ilgāks, nekā sākotnēji plānots. 2022.gadā Pekinā norisināsies Ziemas Paralimpiskās spēles, kurās pirmo reizi piedalīsies arī komanda no Latvijas, un, pateicoties “Mēness aptiekai”, varam justies droši, ka mūsu ziemas sporta veidu pārstāvjiem sagatavošanās procesā būs viss viņiem nepieciešamais, lai aizvadītu veiksmīgs startus Pekinā!” pauž Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

„Sentor Farm aptiekas” valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene kopā ar veselības uzņēmumu grupas „Repharm” padomes priekšsēdētāja vietnieku Dinu Šmitu šodien apciemo Latvijas Paralimpiskās komitejas pārstāvjus – paralimpiskās delegācijas vadītāju Zani Skujiņu, vieglatlētu Aigaru Apini, Bērnu un jauniešu parasporta apvienības prezidenti Natāliju Novikovu, lai paralimpiešiem pasniegtu simboliskās svētku dāvanas – sezonai atbilstošos vitamīnu komplektus, „Mēness aptieka” dāvanu kartes.

Atgādinām, ka 2020. gadā “Mēness aptieka” kļuva par Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsoru. Saskaņā ar sadarbības līgumu “Mēness aptieka” trīs gadu periodā piešķir Latvijas Paralimpiskajai komitejai finansējumu 360 tūkstošu eiro apmērā – 120 tūkstošus katru gadu, ko paredzēts izmantot, lai atbalstītu paralimpiskā sporta attīstību Latvijas reģionos, veicinātu bērnu un jauniešu parasporta popularitāti, kā arī atbalstītu profesionālo sportistu sagatavošanos sacensībām un dalību starptautiska līmeņa sacensībās.

Kopējā attēlā 1. rindā Bērnu un jauniešu parasporta apvienības prezidente Natālija Novikova, paralimpiskais medaļnieks Aigars Apinis, 2. rindā Mēness aptiekas komunikācijas vadītāja Līga Ribkinska, paralimpiskās delegācijas vadītāja Zane Skujiņa, „Mēness aptiekas” valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene; „Repharm” padomes priekšsēdētāja vietnieks Dins Šmits un „Mēness aptiekas” mārketinga vadītāja Viktorija Gulbe.

“Mēness aptieka” ir farmācijas nozarē mīlētākais un atbildīgākais zīmols Latvijā. Iedzīvotāju aptaujā, izmantojot īpašu starptautiski atzītu metodoloģiju, Latvijas mīlētāko zīmolu TOP trešo gadu pēc kārtas “Mēness aptieka” ieguvusi pirmo vietu farmācijas nozarē.

Ar augstāko rezultātu (87,7%) “Mēness aptieka” ir izvirzījusies klientu servisa līdera pozīcijā farmācijas jomā Latvijā. Farmācijas sektora pētījumu, lai noskaidrotu, kurā aptieku uzņēmumā ir vislabākā klientu apkalpošana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, 2020.gada oktobrī un novembrī veicis uzņēmums “Dive Group”. “Mēness aptieka” ir ilgtspējīgākais zīmols Baltijā veselības nozarē. Par to liecina jaunākie Eiropas Ilgtspējīgu zīmolu indeksa (Sustainable Brand Index) rezultāti. “Mēness aptiekai” kā visā Latvijā pieejamam aptiekas zīmolam ilgtspēja iedzīvotāju vērtējumā ir būtisks rādītājs.

www.menessaptieka.lv
Papildu informācija: Līga Ribkinska, “Repharm” komunikācijas direktore;
T. +371 22302996, liga.ribkinska@repharm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.