Raksta attēls

„Mēness aptieka” pasniedz fanu dāvinājumu paralimpiešiem – „Trīs Zvaigžņu balvas” pretendentiem

2020.gada 27.novembris \\

„Mēness aptieka” kā Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsors, sagatavojusi un nodod paralimpiešiem – „Trīs Zvaigžņu balvas” pretendentiem – pandēmijas laikā veselībai noderīgu dāvanu –  aizsargpaku  „Sargi sevi, sargi citus!”. Tādējādi „Mēness aptieka” apliecina aktīvu uzņēmuma atbalstu  sportistiem. 

Latvijas augstākajam apbalvojumam sportā – „Trīs Zvaigžņu balvai” – šogad no parasportistu vidus ir izvirzīta Latvijas ratiņkērlinga izlase, vieglatlēts Aigars Apinis, parabobslejists Arturs Klots, vieglatlēte Diāna Dadzīte un ratiņkērlingiste Poļina Rožkova. Latvijas ratiņkērlinga izlase ir izvirzīta nominācijā “Gada sporta komanda”. Pirmo reizi vēsturē ratiņkērlinga komanda ir izcīnījusi iespēju pārstāvēt Latviju ziemas paralimpiskajās spēlēs 2022. gadā Pekinā. Savukārt Aigars Apinis, Arturs Klots, Diāna Dadzīte un Poļina Rožkova ir izvirzīti nominācijā “Paralimpiskais sportists/-e”. Turpinoties iedzīvotāju balsojumam, „Mēness aptieka” visiem nominētajiem sportistiem dāvina komplektu „Sargi sevi, sargi citus!”, kā arī sezonai atbilstošus vitamīnu komplektus. 

Pārstāvot „Mēness aptieku”, veselības uzņēmumu grupas „Repharm” ģenerāldirektors Dins Šmits apliecina kolēģu īpašo atbalstu augstajam apbalvojumam izvirzītajiem sportistiem: „Mēs apbrīnojam un priecājamies par šiem spējīgajiem un mērķtiecīgajiem sportistiem, turam īkšķus par viņiem un labi apzināmies, ka visi nominētie ir šīs balvas cienīgi. Atbalstīt varam ar to, kas ir mūsu ikdiena arī šajā sarežģītajā pandēmijas laikā  – ar padomu veselībai un kolēģu sagatavotu praktisku dāvinājumu. Noderīgo lietu komplektam atbilstoši saturam esam devuši arī nosaukumu „Sargi sevi, sargi citus!”. Lai visiem veselība, sagaidot balsojuma rezultātus un turpinot sportisko ceļu!” 

„Mēness aptiekas” farmaceitu sagatavotā aizsargpaka „Sargi sevi, sargi citus!” komplektēta, ietverot dažādus šobrīd drošai ikdienai nozīmīgus un nepieciešamus aptiekas produktus – Rīgas Farmaceitiskās fabrikas ražotais gels roku tīrīšanai ar antibakteriālu iedarbību, mitrās antibakteriālās salvetes, drošu sejas aizsargmasku komplektu, imunitātei svarīgākos vitamīnus un minerālvielu preparātus, kā arī krēmu roku ādas kopšanai. Paralimpieši dāvinājumā to saņem kā fanu atbalsta sveicienu. Rūpējoties par iedzīvotāju drošību un veselību, sagatavots lielāks skaits šādu noderīgu komplektu un, sākot ar decembri, aizsargpaku „Sargi sevi, sargi citus!” iegādāties kā šā gada nogalei aktuālu dāvanu saviem tuviniekiem „Mēness aptiekās” varēs ikviens iedzīvotājs. 

Dāvinājums jau ir ceļā pie parasportistiem.

„Mēness aptiekās” ir veikti visaptveroši pasākumi klientu un darbinieku drošībai. Farmaceiti ikdienā strādā aiz droša aizslietņa, ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi lietošanai aptiekā, darba virsmas tiek regulāri dezinficētas, aptiekās tiek ievērots pastiprināts vēdināšanas režīms, uz tirdzniecības telpu grīdas ir atzīmētas joslas, kas ievērojamas drošai distancei no citiem apmeklētājiem. „Mēness aptieka” aicina iespēju robežās izmantot bezkontakta norēķināšanos, lieki neuzturēties aptieku pašapkalpošanās nodaļās, produktus bez vajadzības neaiztikt ar rokām. Ievērojot piesardzības pasākumus, vienlaikus aicinām iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, daudz uzturēties svaigā gaisā, vēdināt telpas, lietot pilnvērtīgu uzturvielām un  vitamīniem bagātu uzturu, vajadzības gadījumos to papildinot ar aptiekā nopērkamiem produktiem.  Hronisko slimību pacientus aicinām rūpīgi sekot savai veselībai, sazināties ar ģimenes ārstu vai speciālistu un ievērot ārsta nozīmēto terapiju, kā arī izmantot farmaceita konsultācijas par zālēm un to lietošanu.   

MA aicina būt rūpīgiem un atbildīgiem par savu un līdzcilvēku veselību:

  • pareizi lietot un nēsāt maskas, 
  • regulāri mazgāt vai dezinficēt rokas,
  • nedrūzmēties un visur, kur vien tas iespējams, ievērot 2 metru distanci,
  • daudz uzturēties svaigā gaisā un būt fiziski aktīviem,
  • informācijai par slimības izplatību un rīcību izmantot uzticamus avotus. 

Šogad “Mēness aptieka” kļuva par Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsoru. Saskaņā ar sadarbības līgumu “Mēness aptieka” trīs gadu periodā piešķir Latvijas Paralimpiskajai komitejai finansējumu 360 tūkstošu eiro apmērā – 120 tūkstošus katru gadu, ko paredzēts izmantot, lai atbalstītu paralimpiskā sporta attīstību Latvijas reģionos, veicinātu bērnu un jauniešu parasporta popularitāti, kā arī atbalstītu profesionālo sportistu sagatavošanos sacensībām un dalību starptautiska līmeņa sacensībās.

 „Mēness aptieka” ir farmācijas nozarē mīlētākais un atbildīgākais zīmols Latvijā. Iedzīvotāju aptaujā, izmantojot īpašu starptautiski atzītu metodoloģiju, Latvijas mīlētāko zīmolu TOP otro gadu pēc kārtas “Mēness aptieka” ieguvusi pirmo vietu farmācijas nozarē. Īpaši izceļama “Mēness aptiekas” pozīcija sociālās atbildības jomā (HUMAN),  kurā “Mēness aptieka”, esot pirmajā vietā farmācijas nozarē, kopējā mīlētāko zīmolu TOP ierindojas 25. vietā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.