Mēs esam, Mēs varam. Mēs to paveicām, Diāna Dadzīte Rio Paralimpiskajās spēlēs debitē izcili – izcīnot pārliecinoši zeltu šķēpmešanā F55/56 un jaunu pasaules rekordu F55 grupā.

2016.gada 11.septembris \\ Para vieglatlētika

Patiess prieks par paveikto. Apsveicam, un sakam paldies sveicējiem. Mēs esam priecīgi, ka Diāna Dadzīte (Latvijas karoga nesēja atklāšanas ceremonijā) lielajai spriedzei neļavā ietekmēt rezultātu, jeb kā D. Dadzīte pati teica pirms starta: “Ja nesāks snigt un psiholoģiski nesalūzīšu tad vajadzētu visam būt”. Šīs D. Dadzītei bija pirmās šāda mēroga sacensības, jeb vienkārši viņa ieradās savās pirmajās paralimpiskajās spēlēs – un uzstādija jaunu latiņu. Spēja iziet ar pirmo reizi uz ļoti augstiem rezultātiem – šoreiz ar jaunu pasaules rekordu 23.26 m F55 grupā, labojot iepriekš uzstādīto rekordu 22.71 m par veseliem 55 centimetriem, kurš nebija gāzts jau kopš 1999. gada un piederēja atlētei Martinai Villingai. Martina Villinga šajās sacensībās ierindojas aiz Diānas ar rezultātu 22.22 metri tālu metienu. Līdz ar to Diānai Dadzītei guva pārliecinošu uzvaru F55/F56 apvienotajā grupā.

Diānas Dadzītes apbalvošanas ceremonija gaidāma jau plkst. 16:36 pēc Latvijas laika. Prieks, ka jau otro reizi Latvijas himna skanēs stadionā – Latvijai šī ir otrā zelta medaļa šajās paralimpiskajās spēlēs. Sacensību pirmajā dienā zelta medaļu izcīnija Ar sezonas labāko rezultātu 20,83 m Aigars iegūst zeltu diska mešanā Rio Paralimpiskajās spēlēs. Un kļūst par četrkārtēju paralimpisko čempionu. Apsveicam!Aigars Apinis diska mešanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.