Raksta attēls

“Mēs lepojamies ar Jums!” – četrkārtējo paralimpisko medaļnieci Diānu Dadzīti sagaida Rīgā

2021.gada 5.septembris \\ Para vieglatlētika

“Mēs lepojamies ar Jums!” tā, sagaidot četrkārtējo paralimpisko medaļnieci Diānu Dadzīti Rīgas lidostā, uzsvēra valsts amatpersonas un citi sagaidītāji. Diāna Dadzīte Tokijas paralimpiskajās spēlēs Latvijai izcīnīja divas medaļas – sudraba medaļu diska mešanā un bronzas medaļu šķēpa mešanā.

Diska mešanā viņa pārspēja savu karjeras labāko rezultātu, aizmetot šķēpu 25,02 metrus tālu. Savukārt šķēpa mešanā Diāna Dadzīte, aizmetot to 24,22 metrus tālu, uzstādīja jaunu paralimpisko rekordu veselības grupā F-55 un par 96 cm pārspēja paralimpisko rekordu šķēpmešanā, ko viņa uzstādīja 2016. gada Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs, kad izcīnīja zelta medaļu.

Diānu un paralimpiskās vienības fizioterapeiti un uztura speciālisti Signi Rinkuli lidostā sagaidīja un apsveica izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece, labklājības ministrs Gatis Eglītis, Valsts prezidenta kancelejas pārstāve Laila Jurcēna, Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsora “Mēness aptieka” vadības pārstāvis Dins Šmits, kā arī citi sagaidītāji.

Sveicēji novēlēja Diānai pēc ilgā un grūtā darba tagad veltīt laiku sev un atpūsties. Paralimpiskās kustības ģenerālsponsora “Mēness aptieka” vadības pārstāvis Dins Šmits, norādīja, ka diez vai pasaulē ir daudz tādu cilvēku, kuri, gandrīz par metru pārspējot rekordu, saka, ka tas vēl nav gana labi, un uzteica Diānas apņēmību, gribasspēku un stingro mērķtiecību.

Diānai šīs bija 2. paralimiskās spēles. 2016. gada paralimpiskajās spēlēs Riodežaneiro viņa izcīnīja zelta un bronzas medaļas (šķēpa mešana un diska mešana). Viņa ir arī vairākkārtēja pasaules un Eiropas čempione.

Pasākums

Paralimpiskās spēles Tokyo 2020
2021.gada 24.augusts līdz 2021.gada 5.septembris

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.