Ministru prezidents pateicas paralimpiešiem par pozitīvu Latvijas vārda nešanu pasaulē

2016.gada 24.novembris \\

Ministru prezidents Māris Kučinskis, ceturtdien, 17. novembrī, tikās ar Latvijas paralimpiešiem, kuri, piedaloties XV Vasaras Paralimpiskajās spēlēs 2016. gadā, guva ļoti augstus rezultātus, kā arī ar Latvijas Paralimpiskās komitejas un sportistu delegācijas vadību.

Tikšanās laikā Ministru prezidents pasniedza sportistiem, kā arī Paralimpiskās komitejas un delegācijas vadītājiem Pateicības rakstus, tādējādi godinot viņus par pozitīvu Latvijas vārda nešanu pasaulē. Latvijas paralimpieši guva izcilus panākumus XV Paralimpiskajās spēlēs Riodežaneiro, izcīnot divas zelta un divas bronzas medaļas, kā arī vienu piekto un vienu sesto vietu.

Ministru prezidenta Pateicības rakstus par augstiem sasniegumiem saņēma sportisti Aigars Apinis, Diāna Dadzīte, Edgars Bergs un Rihards Snikus, treneri Aldis Šūpulnieks, Ināra Aperāne, Maija Ukstiņa, Olga Šellere, kā arī sporta darbinieki Gunta Ozoliņa, Daria Tikhomirova, Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte un delegācijas vadītāja Zane Skujiņa.

M. Kučinskis uzsvēra, ka lepojas ar paralimpiešu sasniegumiem. “Jūs smagi un mērķtiecīgi strādājat, lai sasniegtu iecerēto, nevis gaužaties par to, ka viss ir grūti, slikti un neviens nepalīdz. Daudziem Latvijā ir, ko mācīties no jums,” sacīja Ministru prezidents.

Sportisti un Paralimpiskās komitejas pārstāvji dalījās pieredzē par gatavošanos sacensībām, atklāja, ar kādām metodēm viņus mēģina ietekmēt sāncenši, kā arī pauda gatavību startēt arī nākamajās Paralimpiskajās spēlēs. “Tas ir mans darbs, tā ir mana atbildība, un es to daru atbildīgi. Vienmēr ir patīkami, ja pēc veiksmīgiem startiem kāds pauž atbalstu, apsveic – tas dod spēku nākamajām sacensībām. Tagad, protams, gribas startēt nākamajās Paralimpiskajās spēlēs, kas notiks Tokijā,” sacīja četrkārtējais paralimpiskais čempions diska mešanā Aigars Apinis.

Tāpat pasākuma dalībnieki apsprieda ieceri izveidot paralimpisko centru Rīgā, un Ministru prezidents pauda gatavību atbalstīt paralimpiešus šī projekta īstenošanā.

Tikšanās un Pateicības rakstu pasniegšana notika pēc tam, kad Ministru kabinets pieņēma lēmumu par naudas balvas piešķiršanu maksimālajā apmērā Latvijas sportistiem par izciliem sasniegumiem XV Paralimpiskajās spēlēs Riodežaneiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.