Raksta attēls

MSĢ – SASS „Vecgada balva”

2017.gada 20.decembris \\ Para airēšana

Latvijas Neredzīgo savienības airētāji pagājušajā sestdienā piedalījās jau otrās iekštelpu sacensībās airēšanā. 16. decembrī Jūrmalā norisinājās ikgadējās ziemassvētku sacensībās uz airēšanas ergometriem „Concept2”, taču LNSS sportisti tajās piedalījās pirmo reizi. Šīs sacensības ir īpašas ne tikai ar to, ka tās norit neilgi pirms ziemassvētkiem, bet arī ar to, ka tajās sportisti sacenšas airējot noteiktu laiku, nevis distanci. Līdz ar to, distance visiem ir vienāda garuma.

Para-grupas airētāji sacentās 4 minūšu garā distancē. Sieviešu konkurencē bija pieteikušās divas meitenes no Strazdumižas internātvidusskolas. Samanta Paegle uzvarēja, noairējot 847 metrus. Atpaliekot tikai 9 metrus (kopā 838m), otro vietu izcīnīja Sindija Dace Knoka.

Savukārt vīriešu konkurencē startēja 6 sportisti. Tāpat kā iepriekš, arī šajās sacensībās neredzīgo grupa startēja kopā ar sportistiem ar kustību traucējumiem. Šoreiz gan otro kategoriju pārstāvēja tikai viens sportists – Rio paralimpisko spēļu dalībnieks, daugavpilietis Eduards Pupels. Eduards arī svinēja uzvaru ar noairētiem 1132 metriem. Otro vietu izcīnīja Kaspars Biezais (1118m). Trešais – Artūrs Gerasimenko (1058m).

Nākamās cīņās airēšanā LNSS sportistiem gaidāmas jau februāra vidū.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.