Raksta attēls

Mūsu izcilie sportisti tiekas ar Latvijas Valsts prezidentu

2018.gada 6.oktobris \\

21.septembrī daļa no mūsu izcilo sportistu komandas viesojās Rīgas pilī pēc mūsu valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kunga uzaicinājuma.

Prezidents augsti novērtēja sportistu, treneru un apkalpojošā personāla ieguldīto darbu daudzu gadu garumā, un slavēja mūsu sportistus par faktu, ka paralimpiskie sportisti regulāri iepriecina Latvijas tautu ar saviem sasniegumiem un izcīnītām medaļām pasaules, Eiropas čempionātos un Paralimpiskās spēlēs. R.Vējoņa kungs veltīja arī uzslavas Latvijas Paralimpiskās komitejas līdzšinējam darbam un interesējās par LPK ieceri uzbūvēt Latvijā un Baltijā vienīgo, unikālo sporta centru, kas pilnībā nodrošinās sportošanas iespējas cilvēkiem ar invaliditāti.

“Šogad mūsu sportisti Latviju ir pārstāvējuši vienkārši izcili” – tā Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Eiropas čempionātā para vieglatlētikā izcīnītas piecas augstākā kaluma medaļas, viens sudrabs un viena bronza.

Vieglatlēte Diāna Dadzīte ieņēma pirmo vietu uz goda pjedestāla trīs reizes – šķēpa mešana, diska mešana un lodes grūšana.

Dmitrijs Silovs – izcīnīta zelta medaļa šķēpa mešanā.

Edgars Bergs – 1.vieta lodes grūšanā.

Aigars Apinis – vicečempions diska mešanā.

Ingrīda Priede – 3.vieta un bronzas medaļa diska mešanā.

Eiropas čempionātā para peldēšanā mūsu jaunais sportists Jurijs Semjonovs pārsteidza ne tikai savu treneri Haraldu Lučkovski, bet arī visu Eiropu, izcīnot bronzas medaļu 100m peldējumā brasā un augsto 1.vietu 100m peldējumā uz muguras.

Paralimpietis Rihards Snikus ar savu komandu un izcilo sacensību partneri zirgu King of The Dance izcīnīja 4.vietu Pasaules jātnieku spēlēs para iejādes individuālajā disciplīnā un kļuva par vicečempionu brīvās izvēles disciplīnā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.