Raksta attēls

Mūsu ratiņtenisa sieviešu izlase pēc sešu gadu pārtraukuma atgriežas pasaules čempionātā

2022.gada 13.marts \\ Ratiņteniss

2022.gada 17.martā Turcijā, Antālijā norisināsies Pasaules čempionāts ratiņtenisā. Šogad Pasaules čempionātā piedalīsies 19 sieviešu komandas no visas pasaules. Vīriešus pārstāvēs komandas no 32 pasaules valstīm. Pasaules čempionāts notiek komandās, kur katru dienu katras valsts komanda izspēlē trīs spēles – divas vienspēles un dubultspēli, pret komandām, kuras ir izlozētas vienā apakšgrupā. Pēc 6 gadu pārtraukuma Pasaules čempionātā piedalīsies arī Latvijas ratiņtenisa izlases sieviešu komanda. Komandas sastāvā ir: ar pirmo numuru izliktā Latvijas pieredzējušākā sportiste, Latvijas ratiņtenisa pioniere Žanete Vasaraudze-Gailīte un ar otro numuru startēs mūsu jaunā sportiste, Pasaules čempionāta debitante Diāna Nikiforova. Komandas kapteine, mūsu Latvijas izlases ilggadējā trenere, ratiņtenisa aizsācēja Latvijā Terēza Stenclava.

Mūsu komanda ceļā dosies jau šo ceturtdien, lai piedalītos ITF Future sērijas turnīrā “Megasaray Open”(12.03.2022.-15.03.2022), kas ļaus mūsu komandas meitenēm “iesildīties” pirms Pasaules čempionāta. Šajā turnīrā piedalās ļoti daudz spēlētāju, kuri ir atbraukuši piedalīties Pasaules čempionātā. Sieviešu turnīrā piedalās 37 dalībnieces no 17 pasaules valstīm. Vīriešu turnīrā ir 38 pieteikumi.

Pasākums

BNP Paribas World Team Cup Qualification Event
2022.gada 17.marts līdz 2022.gada 22.marts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.