Raksta attēls

No 15. -17. septembrim notiks starptautiskais pāru ratiņkērlinga turnīrs ”Riga International 2023”

2023.gada 14.septembris \\ Ratiņkērlings

No 15. līdz 17. septembrim Rīgā norisināsies starptautiskais pāru ratiņkērlinga turnīrs “Riga International 2023”. Šis turnīrs ir pirmais šāda veida pasākums Latvijā un iezīmē svarīgu soli ceļā uz ratiņkērlinga popularizēšanu un attīstību Latvijā. Pāru ratiņkērlings ir jauna Paralimpisko spēļu disciplīna, kura popularitāte piedzīvo strauju izaugsmi visā pasaulē.

Šis notikums ir īpaši nozīmīgs, ņemot vērā, ka pāru ratiņkērlings tiks iekļauts 2026. gada ziemas Paralimpisko spēļu programmā. Sacensībās piedalīsies 6 pāri no četrām valstīm – Čehijas, Itālijas, Polijas un Latvijas.

Dalībnieki:
1. Čehija – Schmuttermeierova/Musilek
2. Itālija – Berto/Loriatti
3. Polija – Kachel/Karas
4. Latvija-1 – Rozkova/Lasmans
5. Latvija-2 – Pavlova/Dimbovskis
6. Latvija-3 – Ponaskova/Harcenko

Ratiņkērlings ir sporta veids, kas ne tikai veicina veselīgu dzīvesveidu, bet arī nodrošina sportistiem iespēju sasniegt augstus mērķus. Tā galvenā būtība ir komandas darbs, precizitāte un stratēģija, kas no spēlētājiem prasa disciplīnu un koncentrēšanās spējas. Atgādinām, ka Latvijas ratiņkērlinga duets Poļina Rožkova un Agris Lasmans 2023.gadā izcīnīja Pasaules čempionu titulu! Šis sasniegums pierāda, ka smags, mērķtiecīgs darbs vienmēr nes augļus un Latvija pasaules ratiņkērlinga arēnā sevi ir pieteikusi kā lielvalsts.

“Riga International 2023” turnīrs notiek pateicoties Kērlinga halles, Latvijas Paralimpiskās komitejas un Mēness Aptiekas atbalstam.

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.