Raksta attēls

Noskaidroti LNSS 2016. gada čempioni šahā un 100 lauciņu dambretē

2016.gada 20.jūlijs \\

Sestdien, 16. jūnijā, Liepājā notika Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionāti: šahā un 100 lauciņu dambretē. Abi čempionāti kopā sapulcēja 12 dalībniekus. Ņemot vērā to, ka spēlētājiem bija iespēja apvienot abas sacensības, šahā piedalījās 7 dalībnieki un 100 lauciņu dambretē 8 dalībnieki. Dalībnieki ģeogrāfiski pārstāvēja Rīgu un Kurzemes pusi. Iepriekšējā gada uzvarētāji abās sacensībās šogad nepiedalījās, kas nozīmēja to, ka šogad čempiona titulu būs iespēja izcīnīt citiem spēlētājiem.

LNSS čempionāts šahā, kurā bija septiņi spēlētāji notika pēc riņķa sistēmas. Sacensības norisinājās ļoti raiti, nedaudz apsteidzot ieplānoto spēļu grafiku.

Pirmo reizi LNSS šaha čempionātā bija divi uzvarētāji, kuri abi savus konkurentus uzvarēja pārliecinoši, bet savā starpā nospēlēja neizšķirti, tas spēlētājiem deva pilnīgi identisku rezultātu (summā 5.5 punkti).

Vieta: Aldis Kalniņš/ Vladimirs Kļimovs
Vieta: Kaspars Biezais
LNSS čempionāts 100 lauciņu dambretē sākās uzreiz pēc šaha čempionāta apbalvošanas. čempionātā piedalījās astoņi dalībnieki, tāpēc sacensības noritēja pēc Šveices sistēmas, piecās kārtās.

Pirmo vietu, uzvarot visās piecās kārtās, sev nodrošināja Aldis Kalniņš.

Otro vietu, zaudējot tikai šo sacensību uzvarētājam, izcīnīja, sacensību vienīgā sieviete Oksana Anpilogova.

Trešā vieta, Andrim Kalniņam.

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.