Noslēdzies Baltijas kauss 2017 1.posms ratiņtenisā

2017.gada 2.marts \\ Ratiņteniss

Šī gada 24. februārī notika ikgadējais Baltijas kausa ratiņtenisā 1.posms (Igaunija). Tie ir komandu mači, kurā piedalās visu Baltijas valstu izlases dalībnieki. Šoreiz Latvijas izlasi pārstāvēja sievietēm ar pirmo numuru Žanete Vasaraudze un ar otro numuru Polīna Rožkova, vīriešus ar pirmo numuru pārstāvēja Ervīns Kapa un otrais numurs Maksims Voroņeckis. Latvijas izlases trenere un kapteine Terēza Stenclava.

Šīs sacensības bija veiksmīgas Latvijas izlases sievietēm, kuras spoži uzvarēja Igaunijas izlases sievietes. Žanete Vasaraudze uzvarēja vienspēli ar rezultātu 6:3, 6:2, Polīna Rožkova uzvarēja Igaunijas spēlētāju ar rezultātu 6:4, 6:3. Dubultspēlē rezultāts bija 6:2 6:1.

Vīrieši šoreiz ļoti sīvā cīņā piekāpās gan Igaunijas, gan Lietuvas izlases spēlētājiem. Neskatoties uz zaudējumu, šie ir labākie rezultāti, kurus mūsu izlases spēlētāji jebkad ir uzrādījuši, spēlējot pret pieredzējušiem kaimiņvalstu spēlētājiem. Ervīns Kapa, spēlējot pret Igaunijas 1.numuru Viljāru Villise, zaudēja ar rezultātu 3:5, 5:4(6), 4:2, Maksims Voroņeckis pret Urmo Voogla 3:5, 4:1; 3:5, dubultspele LAT-EST 1:4, 3:5. spēlēs pret Lietuvas izlasi, Ervīns zaudēja vispieredzējušākajam Lietuvas spēlētājam Aleksandram Oļechnovičam 0:4, 1:4, Maksims zaudēja 4:1, 1:4, 0:4, dubultspēle LAT-LT 0:4; 1:4.

Visām izlasēm priekšā vēl divi posmi – 2.Lietuvas posms, kurš notiks aprīlī un Latvijas finālposms – decembrī. Decembrī tiks apkopoti visu posmu rezultāti un noskaidrosies, kura komanda iegūs ceļojošo kausu.

Izlases trenere Terēza Stenclava: “Ļoti lepojos ar mūsu spēlētājiem, kuri smaga darba rezultātā, spēja pierādīt, ka arī mūsu komanda ir līdzvērtīgas pretinieks mūsu kaimiņvalstu pieredzējušiem spēlētājiem. Ervīns un Maksims zaudēja trijos setos pagājušā gada uzvarētāju komandai, kas ir līdz šim labākais viņu rezultāts, spēlējot pret šiem pretiniekiem. Priecājos arī par sieviešu izlases spēlētājām, kur Žanete kārtējo reizi pierādīja savu pārsvaru pār Igaunijas 1.numuru un Polīna debitēja Baltijas kausā ar uzvaru gan vienspēlē, gan dubultspēlē pārī ar Žaneti. Malači!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.