Raksta attēls

Noslēdzies Eiropas čempionāts pūlā – Kaspars Turks 5.vietā

2018.gada 14.augusts \\

Jubilejas – 40.Eiropas čempionāts biljarda veidā pūlā notika Veldhovenā Nīderlandē četrās dažādās disciplīnās – ”puls ar turpinājumu” (jeb ”14+1”), ”astotnieks”, ”devītnieks” un ”desmitnieks”. Latviju kopā pārstāvēja deviņi sportisti – no Rīgas Pēteris Ermansons, Aleksandrs Horsuns, Maksims Dragans, Vadims Jemeļjanovs, Gatis Taube, Anna Prisjažņuka un Tatjana Lāce, savukārt no Rēzeknes Dainis Dundurs un no Babītes novada Kaspars Turks.

Visaugstāko rezultātu sasniedz Kaspars ratiņkrēslu konkurencē, izcīnot 5.vietu disciplīnās ”8” un ”9”, bet no Rīdziniekiem visaugstvērtīgāko rezultātu saniedza Anna iekļūstot izslēgšanas spēlēs disciplīnā ”14+1” un iegūstot rezultātā 17.vietu. Pārējiem šoreiz neizdevās iekļūt izsēgšanas spēlēs un pacīnīties par augstākām vietām, pārsvarā piedzīvojot zaudējumus izšķirošajās spēlēs par nonākšanu šajā kārtā.

Kopumā tika sadalīti 38 medaļu komplekti un komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja Vācijas izlase, bet mūsu kaimiņiem lietuviešiem un igauņiem izdevās attiecīgi iegūt vienu un divas bronzas medaļas.

Visi sacensību rezultāti, gan atsevišķas spēles gan arī tabulas, kā arī reportāžas par sacensību dienām ir pieejamas oficiālajā mājas lapā – www.europeanpoolchampionships.eu

Avots: http://sports.riga.lv/lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.