Raksta attēls

Noslēdzies starptautiskais šoudauna turnīrs “Amber of Liepaja 2019”

2019.gada 29.jūlijs \\ Šoudauns

28. jūlijā noslēdzās šī gada lielākais šoudauna notikums Latvijā “Amber of Liepaja 2019” turnīrs. Nedaudz vairāk kā 2 dienu garumā 65 spēlētāji no 11 dažādām pasaules valstīm izspēlēja 287 spēles uz 5 galdiem. Turnīra spēles tiesāja 8 tiesneši, 3 no tiem izgāja starptautisko klasifikāciju.

Šo tiešām var uzskatīt par ļoti nopietnu eksāmenu turnīru organizēšanai. Kopumā turnīrs tika aizvadīts godam. Runājot par sportiskajiem rezultātiem tad jāsaka, ka Latvijas dalībnieki šoreiz cīņā par godalgām neiesaistījās, visaugstāk tiekot Denisam Ovsjaņņikovam, kuram 7. vieta 42 vīriešu konkurencē. Vēl reizē gan viens no turnīra organizētājiem un arī spēlētājiem Raimonds Briežkalns ieņēma 16. vietu, Mārtiņam Allim 20. vieta, pārējie latvieši palika aiz pirmā divdesmitnieka.

Kopējā turnīra griezumā savas favorītes statusu apliecināja Elizabete Mielčareka no Polijas, aiz sevis atstājot Marinu Galuzovu no Krievijas un Antji Samorai no Vācijas.

Vīriešu konkurencē bija ļoti aizraujošas izslēgšanas spēles, kur beigās par čempionu , atspēlējoties no 2 setu deficīta finālā kļuva Adrians Sloņinka no Polijas. Otaris Vladimirs Poļakovs no Krievijas, trešais vēl viens Polijas pārstāvis Kristians Kisiels. Noteikti ir cerības, ka šis turnīrs būs ieguvis zināmu vārdu un vietu arī turpmāk uz pasaules šoudauna kartes.

Noteikti paldies visiem, kas bija iesaistīti turnīra organizēšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.