Raksta attēls

Noticis Para airēšanas Pasaules čempionātā ASV; Latvijai 6.vieta

2017.gada 5.oktobris \\ Para airēšana

Laikā no 26. septembra līdz 1.oktobrim ASV, Floridas štata pilsētā Sarasota norisinājās Pasaules čempionāts airēšanā un para airēšanā, kurā piedalījās vairāk nekā 900 dalībnieku no 69 dalībvalstīm. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja spēcīgākais Latvijas meiteņu vieninieks (W1x) Elza Gulbe, 2017.gada Eiropas čempionāta 6.vietas ieguvēja un PARA MIX divnieks (PR MIX2x) Žanna Cvečkovska un Eduards Pupels Rio Paralimpisko spēļu 11.vietas ieguvēji.

Paralimpiešiem Žanai un Eduardam, PR2 MIX2x laivu klasē sacensībām bija pieteiktas sešas komandas, kas garantēja vietu A finālā. Lai noteiktu dalībnieku celiņus finālbraucienā, komandas sacentās “celiņu” braucienā, kur mūsu komanda finišēja sestie un arī finālbraucienā mūsu komandai 6.vieta.

Videomateriāls ar Eduardu Pupelu un Žannu Čveckovsku darbībā: http://www.eurovisionsports.tv/fisa/#dm9kOzkxODg2

Informāciju sagatavoja: Zane Skujiņa un Latvijas Airēšanas federācija

Pasākums

Pasaules čempionāts airēšanā
2017.gada 24.septembris līdz 2017.gada 1.oktobris

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.