Raksta attēls

Notikušas peldēšanas sacensības “Koknese 2017”

2017.gada 16.novembris \\ Para peldēšana

Sestdien, 11.novembrī, norisinājās gadskārtējās starptautiskās sacensības peldēšanā “Koknese 2017”, kurā piedalīties aicināti bija sportisti ar dažādām invaliditātēm un pieredzi peldēšanā.

Kopumā sacensību laikā tika aizvadīti 35 peldējumi gan individuālās, gan komandu disciplīnās. Vislielākā peldētāju interese, protams, bija par individuālajiem peldējumiem, tomēr komandu konkurencē bija četras komandas –Daugavpils, Meisterujumise U-Klubi, Fixed tekams un Rīgas Ķīpsalas peldbaseins. Visātrākā komanda šo sacensību laika bija Rīgas Ķīpsalas peldbaseina pārstāvji.

Sacensību labāko rezultātu uzstādīja Riodežaneiro paraolimpisko spēļu dalībniece airēšanā Žanna Cvečkovska, kura 50m brīvajā stilā nopeldēja 36,44m ātri, tādejādi izpildot 2018.gada normatīvus, kas nodrošinātu Žannas Cvečkovskas kvalifikāciju 2018.gadā notiekošajam Eiropas čempionātam peldēšanā.

Kā min treneris Haralds Lučkovskis, vairums pasākuma dalībnieku pēdējās dienās saaukstējušies, kas liedzis piedalīties starptautiskajā turnīrā, tomēr kopumā sasniegtie rezultāti vērtējami kā pozitīvi.

Nākamās sacensības norisināsies īsi pirms Ziemassvētkiem.

Pasākums

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.