Raksta attēls

Novembra beigās gaidāmajās IWAS spēlēs Latviju grasās pārstāvēt desmit parasportisti

2022.gada 27.oktobris \\ Para vieglatlētika

Novembra beigās gaidāmajās IWAS (Starptautiskās Federācijas sportistiem ratiņkrēslos un ar amputācijām) pasaules spēlēs Latviju grasās pārstāvēt desmit parasportisti, ziņo Latvijas Paralimpiskajā komitejā (LPK).

Starptautiskās Federācijas sportistiem ratiņkrēslos un ar amputācijām (IWAS) rīkotās spēles no 23. līdz 29.novembrim notiks Portugāles dienvidu pilsētā Vilarealā de Santoantonju, Algarves reģionā.

Plānots, ka paravieglatlētikas sacensībās startēs Diāna Krūmiņa (iepriekš – Dadzīte), Baiba Rorbaha, Aigars Apinis, Ingus Labanovs, Jānis Juhņēvičs, Raivo Maksims, Edgars Bergs, Dmitrijs Silovs un Gatis Niedre, bet parapeldēšanā piedalīsies Jurijs Semjonovs. Maksimam šī būs debija starptautiskās sacensībās.

Vieglatlētiem IWAS spēļu sacensībās būs iespējas izpildīt kvalifikāciju nākamgad Parīze gaidāmajam pasaules čempionātam.

Pasākums notiks trīs individuālajos sporta veidos – vieglatlētikā, peldēšanā un pauerliftingā -, kā arī pirmoreiz – futbolā cerebrālās triekas skartajiem sportistiem.

IWAS pasaules spēles šajā Portugāles pilsētā noritēs jau otro reizi.

Spēļu mērķis ir iedvesmot sportistus tiekties uz dalību paralimpiskajās spēlēs un topošajiem sportistiem sniegt pirmo starptautisko sacensību pieredzi.

Avots: LETA

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.