Raksta attēls

Ogrē notikusi parasporta meistarklase

2021.gada 2.jūlijs \\

Sportiskā garā un ar pozitīvām emocijām aizvadīta projekta «Atdot sportam savu sirdi» meistarklase, kas notika Ogres novada sporta centra stadionā un tenisa kortā.

Bērnu un jauniešu parasporta apvienības rīkotais izbraukuma pasākums notika, lai iepazīstinātu bērnus un jauniešus no Ogres un tuvākās apkārtnes, kuriem ir kustību traucējumi, ar parasporta iespējām. Latvijai neraksturīgi karstā dienā jaunieši izmēģināja savus spēkus ratiņbasketbolā, sportiskās stafetēs un ratiņtenisā. Ogrēnieši jau kādu laiku aktīvi veido savu komandu, kas regulāri trenējas Ogres novada sporta centra stadionā, turklāt savu iespēju robežās piedalās arī pasākumos un treniņos Rīgā. Bija prieks meistarklasē redzēt jaunus interesentus, kuri plāno iesaistīties sporta aktivitātēs! Bija saulaini, karsti un jautri! Jo sports ir aizraujošs un dod prieku katram, kurš ar to nodarbojas!

Nāc un piedalies arī Tu! Ja esi tālu no Ogres vai Rīgas, dod ziņu – meklēsim iespējas, kā sportu padarīt pieejamu Tavā tuvumā!

Projektu «Atdot sportam savu sirdi» atbalsta Ogres novada pašvaldības projektu konkurss «R.A.D.I. – Ogres novadam», to līdzfinansē Bērnu un Jauniešu Para Sporta Apvienība, «Sport for everyone LV» un Latvijas Paralimpiskā komiteja.

Avots: https://www.ovv.lv/ogre-notikusi-parasporta-meistarklase/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.