Par Baltijas čempionu titulu cīnīsies para kērlinga komandas

2017.gada 13.aprīlis \\ Ratiņkērlings

Lieldienu svētkus Latvijas para kērlinga komandas aizvadīs saspringtā cīņā par Baltijas para kērlinga čempionu titulu. Šīs sacensības paralēli tiks izspēlētas kopā ar Baltijas junioru čempionātu Kērlinga hallē no 13. – 16.aprīlim.

Otrajā Baltijas para kērlinga čempionātā, tā pat kā pagājušo gadu, piedalīsies trīs komandas no Latvijas. Kopā ar Alliance/Dimbovska, KKR/Nicmaņa un Daugavpils/Valaiņa komandām šajā turnīrā par Baltijas čempionu titulu sacentīsies Lietuvas komanda LTU/Joniškis un Igaunijas EST/Villiste.

Komandas izspēlēs viena apļa turnīru, pēc kura tad noskaidrosies tās komandas, kuras svētdien, plkst. 9:00 spēlēs finālā un spēlē par 3.vietu. Turnīra pirmā spēle sāksies 13.aprīlī plkst. 11:00.

Lai palielinātu spēļu praksi un noskaidrotu spēcīgāko Latvijas komandu, Baltijas čempionātā divas labāk startējušās komandas turpinās cīņu Latvijas para kērlinga čempionāta finālā. Komanda, kura izcīnīs divas uzvaras, kļūs par Latvijas čempioniem. Latvijas čempionāta finālā startējošās komandas tiks paziņotas uzreiz pēc Baltijas čempionāta fināla. Pirmā spēle Latvijas čempiona noskaidrošanai sāksies 16.aprīlī plkst. 18:00, bet atlikušās spēles tiks aizvadītas 17.aprīlī.

Visi spēļu rezultāti pieejami: http://curling.lv/

Sacensības klātienē varēs skatīties Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H bez maksas.

Sacensības norisinās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas un WCF DAP programmas finansiālu atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.