Raksta attēls

Par Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidenti atkārtoti ievēlēta Daiga Dadzīte

2018.gada 1.maijs \\

27. aprīlī norisinājās Latvijas Paralimpiskās komitejas Ģenerālā asamblejas sapulce, kuras laikā notika arī revidenta, ģenerālsekretāra, viceprezidenta, prezidenta vēlēšanas. Par Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidenti uz 3.termiņu pārvēlēta Daiga Dadzīte.

Par revidentu ievēlēta Līga Muzikante, ģenerālsekretāra amatā ievēlēta Liene Apine, bet viceprezidenta amata pienākumus turpinās pildīt Aigars Apinis, kas arī ievēlēts atkārtoti.

Daigas Dadzīte par prezidenti pārvēlēta 3.reizi, un Latvijas Paralimpiskajā komitejā darbojas jau 9 gadus. Viņas darbības rezultātā attīstīti jauni paralimpiskie sporta veidi, un uz Vasaras Paralimpiskajām spēlēm Riodežaneiro devies rekordaugsts sportistu skaits. Tāpat Daigas Dadzītes prezidēšanas laikā panākta vienošanās par Latvijas Paralimpiskā sporta centra būvniecību Latvijā, vadīti vairāki starptautiski projekti sporta attīstības jautājumos un veicināta paralimpiskās kustības ttīstība Latvijā.

Dadzītes tuvāko gadu prioritātēs ietilpst pašreizējo paralimpisko un pielāgoto sporta veidu attīstība, jaunu paralimpisko sporta veidu izveide un sportistu piesaiste, vēl lielāka atbalsta veicināšana Latvijas Paralimpiskās vienības sportistiem un viņu treneriem, kā arī Latvijas Paralimpiskās sporta centra būvniecība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.