Raksta attēls

Par Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidenti pārvēlēta Daiga Dadzīte

2022.gada 17.augusts \\

Šodien, 17.augustā, norisinājās Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK) Ģenerālā asambleja, kuras laikā tika uzklausīts ziņojums par LPK īstenotajiem mērķiem pēdējo 4 gadu laikā, kā arī LPK prezidenta amatā pārvēlēta Daiga Dadzīte.

Pēdējās četrgades pārskatā secināts, ka LPK darbība ir bijusi efektīva – par to liecina ne tikai Eiropas un Pasaules čempionātos Latvijas parasportistu izcīnītās vietas, bet arī iegūtie rezultāti Tokijas Vasaras Paralimpiskajās spēlēs un Pekinas Ziemas Paralimpiskajās spēlēs. Spītējot Covid-19 padēmijas radītajiem apstākļiem, kā arī kritiski nepietiekamajam budžetam, Paralimpiskā komiteja ir spējusi sekmēt vairākus nozīmīgus mērķus, piemēram, palielināt bērnu un jauniešu skaitu Paralimpiskajā arēnā, attīstīt sportu cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, attīstīt vairākus jaunus sporta veidus, kā arī īstenot vairākus starptautiskus projektus.

Ģenerālās asamblejas laikā norisinājās arī Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidenta, viceprezidenta un ģenerālsekretāra vēlēšanas. Uz 4.prezidēšanas termiņu Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidenta amatā vienbalsīgi pārvēlēta Daiga Dadzīte. Par ģenerālsekretāri ievēlēta Liene Apine, savukārt viceprezidenta funkcijas turpinās pildīt godalgotais paralimpietis Aigars Apinis.

“Vēlos pateikties visiem Latvijas Paralimpiskās komitejas biedriem, kuri izrādījuši man uzticību visu šo 4 gadu garumā un tagad, vēlēšanās, kā arī veidojuši veiksmīgu sadarbību, lai Paralimpiskais sports kļūtu atpazīstams visā Latvijā. Mans mērķis ir turpināt cīnīties par Paralimpisko sportistu labklājību, cīnīties par lielāku Latvijas Paralimpiskās komitejas budžetu, veidot ciešāku sadarbību ar Latvijas Olimpisko komiteju, un, protams, turpināt pielāgota Paralimpiskā sporta centra attīstību Latvijā.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.