Raksta attēls

Par Rīgas labākajiem sportistiem šogad atzīti Ostapenko, Briedis un Dadzīte

2017.gada 9.decembris \\

Par 2017.gada Rīgas labāko sportisti atzīta tenisiste Aļona Ostapenko, par labāko sportistu – bokseris Mairis Briedis un par labāko sportistu ar īpašām vajadzībām – paravieglatlēte Diāna Dadzīte, aģentūru LETA informēja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde.

Šāds tituls sportistiem šodien tika piešķirts kinoteātrī “Splendid Palace”, kur atbilstoši konkursa “Rīgas sporta laureāts” rezultātiem tika sveikti Rīgas labākie sportisti, treneri, komandas, kā arī sumināti populārākie sporta pasākumu organizatori. Savukārt par mūža ieguldījumu sportā tika sumināts ilggadējais hokeja treneris Uldis Opitis.

Par Rīgas labāko sporta spēļu komandu atzīta basketbola komandu “TTT Rīga”, savukārt Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos ir sporta deju dejotāji Deniss Gudovskis un Megija Dana Morīte. Par 2017.gada galvaspilsētas labāko treneri ir atzīta tenisa trenere Jeļena Jakovļeva. Nominācijā “Uzlecošā zvaigzne sporta” balvu ieguva vieglatlēte Anete Kociņa. Par gada notikumu šajā gadā atzītas sacensības “World RX of Latvia”, kas risinājās Rīgā.

Nominācijā “Sporto visi kopā” balvu pasniedza sporta pasākuma organizatoriem, kuriem izdevies sarīkot aktivitāti, kas iemantojusi lielu rīdzinieku atsaucību – “Lattelekom Rīgas maratons”, kurš risinājās 14.maijā un tajā piedalījās 32 415 skrējēji no 70 valstīm.

Konkursu “Rīgas sporta laureāts” organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD), lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, trenerus, sporta pasākumu organizatorus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīves veida popularizēšanā un sporta aktivitāšu veicināšanā. Balvas Rīgas sporta laureātiem bija veidojusi māksliniece Ilze Dūdiņa.

Avots: LETA

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.