Raksta attēls

Para lokšāvēji startēs SK Amazones rīkotajās sacensībās ”Treniņsacensības-5”

2024.gada 10.aprīlis \\ Loka šaušana

Loka šaušanas sacensībās “Treniņsacensības – 5”, kas norisināsies 14. aprīlī SK Amazones vasaras bāzē, piedalīsies Latvijas para loka šāvēji – Ieva Melle, Jānis Kants un Gints Jonasts. Šāda formāta sacensības sniedz sportistiem iespēju izbaudīt sacensību atmosfēru un iegūt sacensību pieredzi starp sezonas lielajiem startiem.

Sacensību programma piedāvās kvalifikācijas vingrinājumu, kas ietver divus raundus četrās distancēs, bez turnīrcīņām. Visi dalībnieki, tostarp para sportisti, sacentīsies tikai individuālajās kategorijās, piedaloties vispārējā konkurencē kopā ar pārējiem sportistiem bez invaliditātes.

Šīs sacensības ir lieliska iespēja para sportistiem ne tikai uzlabot savas prasmes un sagatavoties lielākām sacensībām, bet arī parādīt, ka loka šaušanas sports ir iekļaujošs, kur sportisti ar un bez invaliditātes sacenšas plecu pie pleca.

SK Amazones ir viena no vadošajām loka šaušanas organizācijām Latvijā, kas veicina šī sporta veida attīstību un popularitāti, organizējot sacensības un treniņus sportistiem ar dažādu sagatavotības pakāpi. Vairāk: https://www.amazones.lv/

 

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.