Raksta attēls

Para peldētājs Jurijs Semjonovs Londonā centīsies kvalificēties Tokijas Paralimpiskajām spēlēm

2019.gada 6.septembris \\ Para peldēšana

No 9. septembra līdz 15. septembrim, Londonas Olimpiskā parka peldbaseinā norisināsies Pasaules čempionāts para peldēšanā, kurā piedalīsies arī daudzsološais un jaunais peldētājs Jurijs Semjonovs no Daugavpils. Šo sacensību laikā sportists cīnīsies par iespēju piedalīties Tokijas Paralimpiskajās spēlēs 2020.gada vasarā.

Londonas Olimpiskā parka peldbaseins pulcēs vairāk nekā 600 dalībniekus no 60 valstīm, kuru galvenais mērķis – izpildīt normatīvu Tokijas Paralimpiskajām spēlēm.

Latviju šajās sacensībās pārstāvēs Jurijs Semjonovs, kurš 2018.gada Eiropas čempionātā uzrādīja izcilus rezultātus, izcīnot 3.vietu 100m brasā (SB7 grupa) un 1.vietu 100 m uz muguras (S8 grupa). Sportista iegūtie rezultāti ir Latvijai vēsturisks sasniegums paralimpiskajā peldēšanā, pirmo reizi vēsturē uz Latviju atvedot Eiropas čempionāta zelta godalgu. Šobrīd latvietis savā klasē ir 2.vietā pasaules rangā 100m peldējumā uz muguras, kā arī 7.vietā pasaules rangā 50 m brīvā stila peldējumā.

Īsi pirms Pasaules čempionāta, sportists kopā ar savu treneri Haraldu Lučkovski bija devies uz treniņnometni Armēnijā, lai pilnveidotu savu peldējuma ātrumu un tehniku. Pēc trenera teiktā, sportists šobrīd ir savā labākajā fiziskajā formā un gatavs lielajiem startiem.

Jurija Semjonova peldējumi gaidāmi 10.septembrī, 100m peldējumā uz muguras, 11.septembrī, 100 m peldējumā brasā, kā arī 13.septembrī, 50m brīvajā stilā.

Pasākums

Pasaules čempionāts para peldēšanā
2019.gada 9.septembris līdz 2019.gada 15.septembris

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.