Paralimpieši prezentēs Rio parādes tērpus

2016.gada 18.augusts \\

Ieskandinot tieši nedēļu pirms došanās uz Riodežaneiro Vasaras Paralimpiskajām spēlēm, trešdien, 24. augustā, tirdzniecības centrā Domina Shopping (Ieriķu iela 3) plkst. 12:00 norisināsies Latvijas Paralimpiskās delegācijas tērpu prezentācija, kā arī sporta fotogrāfa Jura Bērziņa–Soma personālizstādes atklāšana.

Paralimpiskie sportisti demonstrēs Riodežaneiro Vasaras Paralimpiskajām spēlēm īpaši sagatavotas parādes un starta formas. Gan parādes tērpus, gan sporta formas prezentēs paši paralimpieši, kuri būs šī pasākuma varoņi. Parādes formas šūdinātas Smiltenē ar Ivetas Purmales palīdzību un bankas Citadele finansiālu atbalstu, savukārt ADIDAS starta un iesildīšanās formas, kā arī brīvā laika apģērbu Latvijas paralimpiešiem nodrošina veikals „Komanda”.

Plānots, ka pasākumā piedalīsies 10 paralimpieši, kas dodas uz Riodežaneiro – Diāna Dadzīte, Poļina Rožkova, Žanna Cvečkovska, Ieva Melle Aigars Apinis, Edgars Bergs, Jānis Plotnieks, Gints Jonasts, Rihards Snikus un Eduards Pupels. Paralimpiskos sportistus tālajā ceļā pavadīs arī Labklājības ministrs Jānis Reirs, savukārt medijiem būs iespēja paralimpiešus intervēt.

Paralēli tērpu demonstrācijai, ikvienam interesentam būs iespēja satikt vaigā Latvijas paralimpiskās vienības sportistus, atstāt Latvijas delegācijai savus novēlējumus un iedvesmas vārdus uz īpaša plakāta. Pēc tam tiks atklāta arī talantīgā sporta žurnālista Jura Bērziņa-Soma personālizstāde „Ceļš līdz Rio”, kurā atspoguļots Latvijas paralimpiešu ikdienas smagais treniņu process.

Atgādinām, ka Riodežaneiro Paralimpiskās spēles norisināsies no 7. septembra līdz 18. septembrim. Latviju paralimpiādē pārstāvēs 11 sportisti 6 dažādos sporta veidos –airēšanā, loka šaušanā, paukošanā, peldēšanā, iejādē, kā arī vieglatlētikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.