Raksta attēls

Paralimpiete Dadzīte zelta medaļu Eiropas čempionātā iegūst arī šķēpa mešanā

2018.gada 28.augusts \\ Para vieglatlētika

Latvijas paralimpiete Diāna Dadzīte, 23. augustā, startējot savā mīļākajā vieglatlētikas disciplīnā, Eiropas čempionātā Berlīnē izcīnīja zelta godalgu šķēpa mešanā, pirmo reizi savā karjerā izcīnot arī Eiropas čempiones titulu šajā disciplīnā.

Startējot F55 medicīnas grupā, Dadzīte jau pirmajā metienā ar rezultātu 23,98 metri nodrošināja uzvaru, nākamajā mēģinājumā savu sasniegumu vēl uzlaboja, raidot rīku 26,20 metrus, bet ceturtajā metienā šķēps aizlidoja 26,36 metrus. Viens no metieniem netika ieskaitīts, tomēr, ja tomēr notiktu pretējais – Diāna visticamāk būtu pārspējusi sev piederošo Pasaules rekordu, kas šobrīd ir 27,07 metri.

“Protams, ka sacensībās vienmēr gribas pārspēt savus iepriekšējo sacensību rezultātus, bet ne vienmēr tas izdodas,” pēc sacensībām ir pārliecināta Dadzīte. Viņa min, ka ar rezultātu ir apmierināta, tomēr nav skaidrs, kādēļ viens no metieniem netika ieskaitīts. “Nekas! Turpināšu trenēties, sasniegt labus rezultātus un Pasaules čempionātā būšu vēl gatavāka.”

Otrās vietas ieguvēja vāciete Martina Villinga par sudraba laureāti kļuva ar rezultātu 21,34 metri.
Jau vēstīts, ka iepriekš Berlīnē zeltu diska mešanā Diāna Dadzīte izcīnīja F55 grupā, bet čempionāta turpinājumā viņa vēl startēs lodes grūšanā. F37/F38 grupā Dmitrijs Silovs palika nepārspēts šķēpa mešanā, savukārt Ingrīda Priede F37/F38 grupā nopelnīja bronzas godalgu diska mešanā.

Pasākums

Eiropas čempionāts para vieglatlētika - Berlin 2018
2018.gada 20.augusts līdz 2018.gada 26.augusts

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.