Raksta attēls

Paralimpietis Rihards Snikus oficiāli kvalificējies Vasaras Paralimpiskajām spēlēm Riodežaneiro.

2016.gada 2.marts \\ Para iejāde

Paralimpiskās iejādes sportists Rihards Snikus, kurš šobrīd pārstāv Latviju starptautiskās sacensībās Katarā, šodien oficiāli kvalificējies Paralimpiskajām spēlēm, kuras norisināsies no 7.septembra līdz 18.septembrim Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro.

Pēdējā Riodežaneiro kvalifikācijas turnīrā Holandē, kas norisinājās šī gada sākumā, sportists ar uzticamo zirgu King of the Dance (īpašniece Irina Andrusa) izcīnīja lieliskus rezultātus – startējos Teamtest sacensību disciplīnā, Rihards ieguva 3.vietu ar 70.14% punktiem Ia klasē, Individual test disciplīnā iegūstot 68.33%, Rihards kvalificējās arī Freestyle disciplīnai, kurā ierindojās 4.vietā ar 70.50% punktiem.

Rihards Snikus savas sportista karjeras laikā ir startējis Vasaras Paralimpiskās spēlēs Londonā 2012.gadā un izcīnīja augsto 4.vietu.

Riharda Snikus uzticamā komanda – trenere Olga Šellere, komandas vadītāja un visu zinošā par paralimpisko iejādes sportu gan Latvijā, gan pasaulē Daria Tikhomirova, zirgs King of The Dance un viņa īpašniece Irina Andrusa, iejādes speciāliste Agnese Kukaine, autovadītājs – zirga pārvadātājs Kaspars Iesaliņš.

„Ir sperts pirmais LIELAIS solis, bet tagad priekšā daudz darba – treniņi un starptautiskas sacensības, kurās parādīt izdarīto un „pieslīpēt detaļas”, lai godam pārstāvētu Latvijas valsti Vasaras Paralimpiskās spēlēs Riodežaneiro 2016.”, tā Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Latvijas Paralimpiskā komiteja izsaka lielu pateicību visiem, kas atbalsta Riharda Snikus komandu, lai gatavotos un piedalītos visās starptautiskās nozīmīgās sacensībās, pasaules un Eiropas čempionātos šo četru gadu griezumā no Londonas līdz Riodežaneiro.

Īpašs paldies bankai „Citadele” un visiem ziedotājiem, kuri finansiāli atbalstījuši akcijas „Viņi var. Es arī varu” ietvaros Latvijas paralimpiskās vienības sportistu gatavošanos un dalību nozīmīgās sacensībās, lai kvalificētos paralimpiskām spēlēm. Jātnieku klubam Telfas, Tīraines staļļiem, SIA „Inschape Motors Latvia” un „Fords”, AS „Latvijas valsts meži”, LR Izglītības un zinātnes ministrijai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.