Raksta attēls

Paralimpietis Semjonovs Berlīnē cīnīsies par ceļazīmi uz Parīzes Paralimpiskajām spēlēm

2024.gada 29.maijs \\ Para peldēšana

No 30.maija līdz 2.jūnijam Berlīnē norisināsies starptautiskas sacensības peldēšanā “IBM Belrin 2024”, kurās starp 35 valstu pāstāvjiem piedalīsies arī Latvijas sportists Jurijs Semjonovs.

Semjonovs startēs 6 disciplīnās, kur četrās no tām būs iespēja kvalificēties uz Parīzē notiekošajām Paralimpiskajām spēlēm. Šobrīd sportistam priekšā starti 50m un 100m peldējumā uz muguras, 50m brīvā stila peldējumā, 50m kraulā, 50m tauriņstilā un 200m kombinētajā peldējumā.

“Rezultāti aug katru gadu, un man nav citu variantu, kā censties turēt tiem līdzi. Mājasdarbus kopš iepriekšējām sacensībām Madeirā esmu izpildījis – trenēju vājās vietas un uzlaboju tehniku. Protams, ļoti gribētu tikt uz Parīzi, bet kurš sportists to šajās sacensībā nevēlas? Būs ļoti nopietna konkurence. Ceru, ka man izdosies izpildīt nepieciešamo kvalifikācijas normatīvu,” pauž Jurijs Semjonovs.

27 gadus jaunais paralimpietis, peldētājs Jurijs Semjonovs līdz šim Paralimpiskajās spēlēs piedalījies vienreiz, pārstāvot Latviju Tokijā. Tokijā 2021.gadā viņš izcīnīja 8.vietu pasaulē 100m peldējumā uz muguras.

Peldēšanas sacensībās Berlīnē piedalīsies vairāk nekā 500 sportistu no 35 pasaules valstīm, cerībā izcīnīt kvotu uz Paralimpiskajām spēlēm Parīzē, kas notiks no šī gada 28.augusta līdz 8.septembrim. Sacensību rezultātiem būs iespēja sekot līdzi šeit: https://www.idm-schwimmen.de/de/home.html

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.