Raksta attēls

Paralimpiskā sporta diena 2020 tiek pārcelta!

2020.gada 23.aprīlis \\

Balstoties uz pašreizējo situāciju Latvijā saistībā ar koronavīrusa COVID-19 izplatību, kā arī rūpējoties par mūsu līdzcilvēku veselību un drošību, esam pieņēmuši sāpīgu, taču ļoti loģisku lēmumu pārcelt Paralimpisko sporta dienu Rīgā uz šobrīd vēl nenoteiktu laiku.

Iepriekš tika plānots, ka Paralimpiskā sporta diena Rīgā norisināsies 23.maijā, iezīmējot šī vērienīgā pasākuma 10.reizi. Pieaugot saslimušo skaitam un sekojot līdzi varasiestāžu ieteikumiem, pirmo reizi kopš Paralimpiskās sporta dienas dibināšanas, tā nenotiks tai sākotnēji paredzētajos datumos.

Mēs ticam, ka šī nav slikta ziņa, jo mums būs iespēja sagatavoties vēl labāk un noorganizēt šo sporta dienu vēl augstākā kvalitātē. Būsim gatavi visus dalībniekus satikt tad, kad situācija būs normalizējusies. Plašāka informācija par plānotā pasākuma norisi būs pieejama pēc 12.maija!

Līdz tam – mēs ļoti ceram, ka, neskatoties uz pārceltajiem sportošanas svētkiem, jūs turpiniet trenēties, attīstīt sevi un jūsu spējas, kā arī nepazaudējiet sevī sportisko garu!

1 komentārs

  • Guntars says:

    PALDIES 🙂 Ipasi priecigi bus jauniesi no spec,skolam! Satiksanas un sacensanas SVETKI! Gaidisim jauko zinu par datumu un iesildamies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.