Raksta attēls

“Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā 2019” jau 18.maijā – piesakies!

2019.gada 10.aprīlis \\

18. maijā, Rīgā, Sporta kompleksā “Ķeizarmežs” jau astoto reizi norisināsies viens no lielākajiem paralimpiskās sportošanas svētkiem – Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā, kurā aicināts piedalīties ikviens cilvēks ar invaliditāti!

Šī gada Paralimpiskās sporta dienas ietvaros tās dalībniekiem būs iespēja startēt četros komandu sporta veidos – Boccia, Bocce, sēdvolejbolā un grīdas kērlingā, kā arī septiņos individuālajos sporta veidos – galda hokejā, šautriņu mešana, novusā, mehāniskajā airēšanā uz ergometriem Concept II, peldēšanā, pauerliftingā un galda tenisā!

Sacensību dalībniekus gaidīs dažādi pārsteigumi un piemiņas veltes, kā arī iespēja sevi pierādīt individuālās sportiskās aktivitātēs un iepazīties ar līdzīgi domājošajiem. Pasākuma mērķis ir popularizēt Paralimpisko kustību Latvijā un veicināt sociālo integrāciju ar sporta palīdzību.

Paralimpisko sporta dienu organizē Latvijas Paralimpiskā komiteja, sadarbībā ar banka “Citadele” un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Atgādinām, ka dalībai pasākumā nav vecuma ierobežojumu un tas ir BEZ MAKSAS! Turpinot tradīcijas, gaidīsim gan pasākuma dalībniekus, gan atbalstītājus un interesentus!

Lai pieteiktos Paralimpiskajai sporta dienai Rīgas pilsētā, aicinām aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu: https://www.lpkomiteja.lv/paralimpiska-sporta-diena-rigas-pilseta/

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mums pa tālruni: +371 67809433

Nolikums

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.