Raksta attēls

Paralimpiskā sporta dienai pieteikušies 520 dalībnieku

2018.gada 17.maijs \\

Šī gada 19. maijā, sporta kompleksā “Ķeizarmežs”, jau 7.reizi notiks sporta festivāls “Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā 2018”, kas pulcēs vairāk nekā 500 dalībniekus no visas Latvijas, aicinot tos iesaistīties vienā no lielākajiem paralimpiskās sportošanas svētkiem Latvijā.

520 cilvēku, kas šogad plāno piedalīties paraolimpiskajā sporta dienā, ir jauns šī pasākuma apmeklētības rekords – līdz šim lielākais cilvēku skaits bija vērojams 2016.gadā, kad cilvēku skaits sasniedza 450 dalībnieku atzīmi. Diemžēl, ierobežotās vietas dēļ, vairāk cilvēku pasākumā uzņemt nevar, tādēļ Latvijas Paralimpiskās komitejas vadība cer uz veiksmīgu Paralimpiskā centra būvniecību, lai drīzumā sporta svētki kļūtu vēl grandiozāki un lielāki!

Šogad starp Paralimpiskās sporta dienas dalībniekiem būs sastopami arī vairāki paraolimpiskie čempioni – plānots, ka pasākumā būs gan Diāna Dadzīte, gan Aigars Apinis, gan Edgars Bergs.

Šī gada Paralimpiskās sporta dienas ietvaros tās dalībniekiem būs iespēja startēt četros komandu sporta veidos – Boccia, Bocce, sēdvolejbolā, un grīdas kērlingā, kā arī septiņos individuālajos sporta veidos – galda hokejā, šautriņu mešana, novusā, mehāniskajā airēšanā uz ergometriem Concept II, peldēšanā, pauerliftingā un galda tenisā!

Pasākums tapis sadarbībā ar Banka Citadele, kā arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Tāpat pasākumu šogad atbalsta Dobeles Dzirnavnieks, uzņēmums Seni Latvija, veikals „Komanda”, Domina Shopping, Ervitex Latvia, Coca-Cola Hbc Latvia, kuri sarūpējuši pasākuma dalībniekiem burvīgas balvas un piemiņas veltes!

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.