Raksta attēls

Parašāvēja Margita Kanopka devusies uz Indiju, kur piedalīsies Pasaules kausa posmā

2024.gada 9.marts \\ Para šaušana

Latvijas parašāvēja Margita Kanopka ir devusies uz Indiju, kur piedalīsies Pasaules kausa posmā Ņu-Delī, kas norisinās no 6.-15. martam.

Margita atklāja: “Šis man ir ļoti nozīmīgs starts. Kopā ar treneri Kristeru Kolužu esam ļoti rūpīgi gatavojusies šīm sacensībām. Treniņus aizvadīju katru dienu un esmu ļoti pateicīga, ka man beidzot ir treneris. Bez trenera augstvērtīgus rezultātus sasniegt nav iespējams.”

Margitas starts paredzēts 13.martā un sportiste ir apņēmusies darīt visu, lai uzrādītu pēc iespējas labākus rezultātus: “Darīšu maksimāli visu, kas manos spēkos. Ja izšaušu mazākais 555, tad varētu būt labi, bet īsti nezinu, cik spēcīga būs konkurence. Mēģināšu izšaut vairāk par trīs pieciniekiem. Viņa arī izteica pateicību savu atbalstītājiem, sakot: “Es zinu, ka man ir plašs atbalstītāju pulks, daudzi par mani tur īkšķus, paldies visiem, kas tic maniem spēkiem!”

Latvijas Paralimpiskā komiteja un visi Margitas atbalstītāji sūta viņai laba vēlējumus un ir pārliecināti, ka ieguldītais darbs treniņu procesā, apņēmība un trenera klātbūtne nesīs augļus sacensībās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.