Raksta attēls

Pārdotas vairāk nekā puse biļešu uz Ziemas Paralimpiskajām spēlēm Phjončanā

2018.gada 12.janvāris \\

Starptautiskā paraolimpiskā komiteja (SPK) atklājusi, ka vairāk nekā 50% biļešu no šī gada Ziemas Paraolimpiskajām spēlēm, kuras norisināsies Phjončanā no 8. līdz 18. martam, jau ir pārdotas.

Tas nozīmē, ka 110 000 no 220 000 biļešu jau ir pārdotas.

Viens no populārākajiem sporta veidiem ir snovbords, jo tieši šajā disciplīnā pārdotas vairāk nekā 48% biļešu.
Arī kalnu slēpošana šogad ir pieprasīta- Phjončanas spēļu organizātori apgalvo, ka šobrīd pārdoti 71%-sporta pasākumu biļešu.

Pamatojoties uz Dienvidkorejas ziņu aģentūras “Yonhap” datiem, Ziemas Paraolimpisko spēļu biļešu pārdošanas rādītāji 21. decembrī bija tikai 37%, tomēr šobrīd tas pārsniedzis 50% atzīmi.

Biļešu pārdošana bija viena no galvenajām paraolimpisko spēļu bažām, jo oktobrī tika pārdotas vien 0,2% biļešu. Tomēr dati bijuši neprecīzi.

Phjončanas 2018 pārstāve to apstrīdēja un apgalvoja, ka sākotnēji tie bijuši-4,3%, kad tika ņemti vērā grupas pārdošanas apjomi.

Starptautiskā paraolimpiskā komiteja ir izteikušies, ka sagaidāmas pilnas vietas skatītāju tribīnēs, jo paraolimpiskās spēles tiek rīkotas populārā Dienvidkorejas kūrortā.

Biļešu tirdzniecības šobrīd darbojas Seuelas divās galvenajās lidostās- Inčeonas lidostā un Gimpo lidostā, kā arī 19 ātrgaitas dzelzceļa stacijās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.