Raksta attēls

Pasaules čempionāts vieglatlētikā norisināsies Dubaijā

2018.gada 12.jūnijs \\ Para vieglatlētika

Pasaules čempionāts vieglatlētikā norisināsies Dubaijā – tā teikts jaunākajā paziņojumā, ko izplatījusi Starptautiskā paralimpiskā komiteja. Gada nozīmīgākās sacensības norisināsies 2019. gadā, no 7. līdz 15. novembrim. Čempionāts notiks Dubaijas nesen atjaunotajā stadionā, kas paredzēts cilvēkiem ar ierobežotām iespējām.

Pasaules čempionāts iezīmēs nozīmīgākās 2019. gada sacensības vieglatlētikā. Tā arī būs iespēja uzreiz kvalificēties Tokijas Paralimpiskajām spēlēm, kas 2020. gadā notiks Japānā. Iegūstot vietu uz goda pjedestāla, vieglatlēti sev varēs nodrošināt ne tikai vietu paralimpiādē, bet arī papildu kvotu kādam citam sportistam. Plānots, ka sacensībās piealīsies vairāk nekā 1300 sportisti no 100 valstīm.

Ņemot vērā Dubaijas ieguldījumu Paralimpiskās kustības attīstībā, tas, ka pasaules čempionāts tiks rīkots vienā no Arābu Emirātiem, nav liels pārsteigums. Sākotnēji tika lēsts, ka Pasaules čempionāts norisināsies Malaizijā vai Dohā.

Iepriekšējais Pasaules čempionāts norisinājās Londonā, kur piedalījās vairāk nekā 1150 sportistu no 90 valstīm. Pasaules čempionāts notika Londonas Paralimpisko spēļu stadionā.

Oriģinālraksts: https://www.paralympic.org/news/dubai-host-2019-world-para-athletics-championships?sf89384352=1

Foto: ©Getty Images

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.