Raksta attēls

Patriotiskās noskaņās aizvadīti parasporta svētki par godu Latvijas 105.gadadienai

2023.gada 20.novembris \\

Turpinot iesākto tradīciju, 17.novembrī Rīgā, Rimi Olimpiskajā centrā notika parasporta svētki “Jautrie starti 2023” bērniem un jauniešiem ar invaliditāti. Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītais pasākums ir turpinājums jau iesāktajai tradīcijai Ogrē, kad pagājušajā gadā pasākuma mērķis bija sportiskā garā atzīmēt valsts svētkus un atbalstīt jauno parasporta pulciņu.

Šogad pasākumā piedalījās 25 bērni un jaunieši ar kustību traucējumiem no dažādām Latvijas pilsētām, viņu vecāki, parasportisti, citu parasporta fedērāciju pārstāvji, treneri un biedrību brīvprātīgie. Dalībnieki aizvadīja aktīvas divas stundas spēlējot ratiņbasketbolu, sacenšotties para vieglatlētikas disciplīnās, boccia, ratiņtenisā, para galda tenisā un loka šaušanā.

Apbalvošanas ceremonijā dalībnieki bija pagodināti saņemt medaļas no daudzkārtējā paralimpisko spēļu čempiona Aigara Apiņa, kurš ar savu piemēru iedvesmo un pārliecina, ka mūsu panākumi ir mūsu rokās.

Bērnu un Jauniešu Para Sporta Apvienība saka lielu paldies Latvijas Paralimpiskajai komitejai, Latvijas Invalīdu Sporta federācijai un personīgi Aigaram Apinim par atbalstu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.