Raksta attēls

Paukotāji devušies uz Poliju, lai piedalītos Tokijas Paralimpisko spēļu kvalifikācijas sacensībās

2021.gada 5.jūlijs \\ Ratiņpaukošanās

Polijā no 3. jūlija līdz 12. jūlijam norisināsies Pasaules čempionāts un Pasaules kauss ratiņpaukošanā, kurā piedalīsies arī trīs sportisti no Latvijas – daugavpilieši Dmitrijs Valainis, Oļegs Garkuls-Gurevičs un Andrejs Šatrevičs.

Šī būs pēdējā iespēja paukotājiem kvalificēties Tokijas Paralimpiskajām spēlēm, kas norisināsies no 24.augusta līdz 5.septembrim. D. Valainis un O. Garkuls-Gurevičs startēs špagas un floretes disciplīnās, savukārt A. Šatrevičs startēs špagas disciplīnā. Sportistus uz sacensībām pavadīs treneris Aleksandrs Pļaskins.

Dmitrijs Valainis pārstāv Epee C klasi, un pasaules reitingā ieņem 2.vietu ar 141 punktiem, vien 39 punktus atpaliekot no ranga līdera, ukraiņa Serhija Šavkuna (Serhii Shavkun), taču viņa pārstāvētā klase diemžēl nav iekļauta Tokijas Paralimpisko spēļu programmā. Oļegs Garkuls-Gurevičs ar špagu Epee B klasē pasaules reitingā šobrīd atrodas 16.vietā, savukārt floretē – 28.vietā. Andrejam Šatrevičam šīs būs pirmās tik augsta līmeņa sacensības.

Pasaules čempionāts notiks no 3.jūlija līdz 7.jūlijam, un tam uzreiz sekos arī Pasaules kausa posms, norisinoties no 7.jūlija līdz 12.jūlijam. Sacensībām sekot līdzi tiešraidē būs iespējams IWAS mājaslapā – https://iwasf.com/competitions/livestream/, kā arī Latvijas Paralimpiskās komitejas sociālajos tīklos.

Paukotāji uz Pasaules čempionātu dodas ar Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsora “Mēness aptieka” un sadarbības partnera “Centrālā laboratorija” atbalstu, kur nodrošina nepieciešamo Covid-19 testēšanu, kā arī pasākumam nepieciešamās sejas maskas.

Pasākums

IWAS Wheelchair Fencing World Cup
2021.gada 7.jūlijs līdz 2021.gada 12.jūlijs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.