Peldētājs Jānis Plotnieks ieguvis iespēju piedalīties Riodežaneiro Paralimpiskajās spēlēs

2016.gada 20.aprīlis \\ Para peldēšana

Peldētājs Jānis Plotnieks ir saņēmis ielūgumu startēt Riodežaneiro Vasaras paralimpiskajās spēlēs peldēšanas disciplīnā 100m uz muguras (S10 klase), kas norisināsies no 7.septembra līdz 18.septembrim Brazīlijā.

Paralimpietis Jānis Plotnieks, kurš Latviju pārstāvēs peldēšanā, piedalījies arī Londonas Paralimpiskajās spēlēs 2012.gadā, kad, kvalificējoties savas disciplīnas S10 finālam, ieguva 8.vietu pasaulē, kas ir līdz šim augstākais un nozīmīgākais rezultāts sportista peldēšanas karjerā.

Līdz Riodežaneiro Vasaras Paralimpiskajām spēlēm vēl tāls ceļš priekšā, kur sportistu sagaida ne tikai rūpīgi izstrādāts treniņprocess, bet arī nozīmīgas sacensības peldēšanā. Viens no būtiskākajiem sportista pieturas punktiem līdz septembrim ir Eiropas čempionāts Peldēšanā, kas no 30.aprīļa līdz 7.maijam notiks Portugālē, Fungčalā.

Atgādināsim, ka šobrīd Riodežaneiro Paralimpiskajām spēlēm no plānotajiem 12 sportistiem ir kvalificējušies jau 7 sportisti – Ieva Melle, Diāna Dadzīte, Ingrīda Priede, Rihards Snikus ar zirgu King of The Dance, Aigars Apinis, kā arī Edgars Bergs, un nu sarakstam oficiāli pievienojies arī peldētājs Jānis Plotnieks. Vasaras Paralimpiskās spēles norisināsies 2016.gada septembrī, kur vienuviet pulcēsies Pasaules elites sportisti no 206 pasaules valstīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.