Raksta attēls

Peldētājs Jurijs Semjonovs paralimpiskajās spēlēs ir kvalificējies finālam

2021.gada 27.augusts \\ Para peldēšana

Latvijas peldētājs Jurijs Semjonovs šodien paralimpiskajās spēlēs priekšpeldējumā uzrādīja 3. labāko rezultātu un kvalificējās finālam. Kopvērtējumā viņš sasniedzis 7. labāko rezultātu.

Šodien plkst. 03:03 pēc Latvijas laika pirmais starts Tokijas paralimpiskajās spēlēs bija mūsu peldētājam Jurijam Semjonovam, kurš S8 klasē 100m peldējumā uz muguras cīnījās par iespēju iekļūt finālā. Savā priekšpeldējumā Jurijs uzrādīja 3. labāko rezultātu. Savukārt kopvērtējumā sasniedza 7. labāko rezultātu.

“Sajūtas apmēram tādas kā uzvarot Eiropas čempionātu. Emociju pārsātinājums, ļoti grūti šobrīd padomāt. Viss sāp, kājas sāp. Pēdējie metri bija ļoti smagi. Tagad jāatpūšas, jāpapeldas. Ja viss izdosies, mēģināšu uzlabot rezultātu finālā. Viss sanāca kā gatavojāmies. Varbūt Tokijā nedaudz pārguru. Pēdējie 50 metri bija ļoti smagi. Tagad nepieciešams atpūsties,” pēc peldējuma teica Jurijs.

“Otro baseinu peldot, nejutu vairs kājas, bija liels satraukums un vienkārši kustējos uz priekšu. Mums ar kolēģi no Japānas bija vienāds finiša rezultāts, un labi, ka abi esam 7.vietā – ja kāds būtu pirms mums un abi būtu 8.vietā, mums šī distance divatā būtu jāpeld vēlreiz, un uzvarētājs iekļūtu finālā,” teica Jurijs.

Fināls būs šodien plkst. 11:14 pēc Latvijas laika.

Kā vēstīts, šodien Tokijā mūsu paralimpiešiem ir pirmās sacensības. Tajās startē Ieva Melle – loka šaušana (kvalifikācijas raunds), Jurijs Semjonovs – peldēšana, Diāna Dadzīte – diska mešana, Rihards Snikus – paraiejāde un Baiba Rorbaha – vālītes mešana.

Sacensībām un informācijai par sportistu rezultātiem aicinām sekot līdzi gan mūsu mājaslapā, kur pieejama paralimpisko spēļu tiešraide, gan arī LTV7, REplay.lv, kā arī Latvijas Paralimpiskās komitejas Facebook un Instagram kontos.

Plašāka informācija par sacensību laikiem: https://www.lpkomiteja.lv/tokyo-2020/

Pasākums

Paralimpiskās spēles Tokyo 2020
2021.gada 24.augusts līdz 2021.gada 5.septembris

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.