Raksta attēls

Peldētājs Semjonovs dodas uz Eiropas Čempionātu peldēšanā

2018.gada 14.augusts \\ Para peldēšana

No 13. augusta līdz 19. augustam, Dublinā, norisināsies viens no nozīmīgākajiem sporta notikumiem šosezon – Eiropas Čempionāts peldēšanā. Tajā startēs arī pārstāvis no Latvijas Jurijs Semjonovs.

Jurijs Semjonovs savu iespēju startēt Eiropas Čempionātā izcīnīja martā, kad Kopenhāgenā notiekošajās starptautiskajās sacensībās, izcīnīja vērienīgu uzvaru, kļūstot par 3.vietas ieguvēju.

Sportists šajās sacensībās startēs trīs savas klases S8 disciplīnās – 400 m kraulā jeb brīvajā stilā, 100m peldējumā brasa stilā, kā arī 100 m peldējumā uz muguras. Kā bilst sportista treneris Haralds Lučkovskis, kas ilgus gadus trenējis tieši paralimpiešus, 400 m peldējums vairāk plānots kā iesildīšanās sacensības, lai sportists pierastu pie ūdens, baseina un apkārtējās atmosfēras. Šo sacensību galvenā disciplīna ir 100 m peldējumu uz muguras, kur sportists šobrīd Pasaules reitingā ir 2.vietā, bet Eiropā – pirmais.
Atgādināsim, ka šīs sacensības bija īpaši nozīmīgas, lai kvalificētos Pasaules Čempionātam peldēšanā, kas 2019. gadā norisināsies Malaizijā, Kuhingā. Veiksmīga starta gadījumā Pasaules čempionāta ietvaros – arī ceļazīme uz Tokijas Paralimpiskajām spēlēm!

Vairāk informācijas: https://www.paralympic.org/dublin-2018

Pasākums

Eiropas čempionāts para peldēšana
2018.gada 11.augusts līdz 2018.gada 19.augusts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.