Raksta attēls

Pirmā posma rezultāti no baltijas šaudauna līgas

2016.gada 24.februāris \\ Šoudauns

20. un 21. janvārī Viļņā (Lietuvā) norisinājās pirmās Baltijas Šaudauna līgas sacensības, kurās piedalījās arī trīs pārstāvji no Latvijas.

Baltijas Šaudauna līga tika izveidota vien pērnajā gadā. Līgas ietvaros tiek rīkotas sacensības Baltijas valstu starpā. No katras Baltijas valsts piedalās trīs tās labākie šaudauna spēlētāji.

Kā labākie no Latvijas šoreiz sacensībās piedalījās Ziedonis Mazūrs, Liene Fībiga un Juris Strazdiņš, uzrādot labus rezultātus.

Ziedonis Mazūrs uzrādīja vislabāko rezultātu, starp dalībniekiem, izcīnot pirmo vietu. Otro vietu ieņēma lietuvietis Dvylaitis Mingaugas, aiz sevis atstājot, savu tautieti Dobrovolskaju Oksanu. Lienei diemžēl šoreiz nepaveicās un ceturtā vieta, līdz ar to, uz nākamo sacensību posmu, Lienei būs vēl lielāka motivācija censties un parādīt, uz ko ir spējīga. Juris šajā sacensību posmā izcīnīja septīto vietu. Arī Jurim pavisam noteikti ir uz ko tiekties.

Liels prieks par mūsu sportistiem un sasniegtajiem rezultātiem. Vēla veiksmi, cīņas sparu un neatlaidību arī nākamajos sacensību posmos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.