Raksta attēls

Pirmajā Latvijas čempionātā para galda tenisā piedalās 27 dalībnieki

2023.gada 17.novembris \\ Para galda teniss

Foto: Liepājas Kompleksā sporta skola

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā notikušajā pirmajā Latvijas čempionātā galda tenisā cilvēkiem ar invaliditāti piedalījās 27 dalībnieki, informē Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Liepājas Kompleksā sporta skola”.

Liepājas Kompleksās sporta skolas trenere Rasma Freiberga ir pirmā trenere Latvijā, kurai ir licence, kas atļauj trenēt galda tenisā cilvēkus ar īpašām vajadzībām. Sacensībās pie 14 galdiem piedalījās 27 dalībnieki no Liepājas, Rīgas, Tukuma, Saldus, Skrundas un Jelgavas.

Kā stāsta Freiberga, no šī gada skolā ir 26 audzēkņi ar īpašām vajadzībām, kurus viņa trenē galda tenisā. 12 no viņiem esot no aprūpes centra “Kurzeme”, kurā dzīvo ap divi simti jauniešu.

“Paldies par sadarbību Kārlim Kandevicam, kurš nesavtīgi strādā un ved pie mums jauniešus uz treniņiem. Pārējie audzēkņi ir no pilsētas. Ar dažiem no viņiem esam bijuši starptautiskās sacensībās Lietuvā, kas jauniešiem bija pirmā reize ārpus Latvijas, turklāt viņiem bija ļoti labi rezultāti un medaļas,” stāstīja trenere.

Freiberga ir arī pateicīga skolas direktoram Naumam Vorobeičikam par atbalstu un pretimnākšanu. Atbalstu programmai sniedzot arī pašvaldība un ar iesaistīšanos palīdz arī Liepājas Sporta pārvaldes vadītājs Aivis Tints.

Avots: LETA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.